Adam Jarubas ZAŚPIEWAŁ i ZAGRAŁ w Dniu Kobiet! Kandydat na prezydenta ma głos jak dzwon [WIDEO]

2015-03-09 10:27 Paula
Adam Jarubas z gitarą
Autor: X-NEWS

Kampania wyborcza Adama Jarubasa rozpędziła się na dobre. Kandydat PSL wybrał się w niedzielę do Kłoczewa (woj. lubelskie), by świętować Dzień Kobiet. Jarubas nie tylko mówił o zarobkach kobiet i mężczyzn, czy o emeryturach, ale uraczył zebrane panie swoim występem. Zaśpiewał i zagrał jeden z utworów Grechuty.

Jarubas odwiedził w weekend Lubelszczyznę. Na obchodach Święta Kobiet w Kłoczewie, gdzie był gościem, poruszył temat zarobków, a przede wszystkim niższych płac kobiet. „Wynagrodzenia kobiet za te samą pracę często są o jedną czwartą niższe niż mężczyzn. Tak dalej być nie może” grzmiał kandydat na prezydenta. Mówił też o nierównościach w świadczeniach emerytalnych między mężczyznami a kobietami. Zaznaczył, że wynika to z tego, iż kobiety miały urlopy wychowawcze, a składki nie były odprowadzane. Nierówności ma zniwelować waloryzacja kwotowa, która jego zdaniem musi zostać wpisana do konstytucji: „Rozwiązanie powinno być wpisane do konstytucji jako rozwiązanie kwotowe, solidarne, gdzie ludzie pobierający niższe świadczenia będą mogli co roku uzyskiwać tę waloryzację w sposób znaczniejszy” mówił.

Jarubas zagrał i zaśpiewał kobietom! Panie były rozanielone

Ale nie tylko poważnymi spawami zajmował się w Kłoczewie Adam Jarubas. Aby uczcić Święto Kobiet, złapał za gitarę, zagrał i zaśpiewał. Jarubas przed laty był muzykiem w zespole grającym na weselach, więc publiczne śpiewanie nie jest mu obce. Wybrał piosenkę „Będziesz moją panią” z repertuaru Marka Grechuty. Zebranie panie były wniebowzięte, gdy siwowłosy przystojniak śpiewał im i grał. Zobaczcie sami i posłuchajcie głosu Jarubasa.

Zapisz się: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Sprawdź: Komorowski został WYGWIZDANY, po czym: Zawsze znajdzie się ktoś z nieumytymi NOGAMI!