Afera! Oficer z Iraku POGRĄŻA Dudę. NIEWYGODNE FAKTY z przeszłości

2020-09-22 17:12 CHA
Andrzej Duda
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Andrzej Duda

To się dopiero porobiło! Nietrudno zgadnąć, że ten wojskowy nie jest wielkim fanem prezydenta i jednocześnie Zwierzchnika Sił Zbrojnych. Teraz wszystko poszło o krok dalej. Pułkownik Adam Mazguła, oficer służący w Iraku podczas I zmiany, postanowił wyciągnąć Andrzejowi Dudzie niewygodne fakty z przeszłości, przy okazji kpiąc z głowy państwa. Nie da się ukryć, że Duda nie będzie zadowolony ze słów emerytowanego żołnierza.

Płk Adam Mazguła to zdecydowany przeciwnik obozu Prawa i Sprawiedliwości, niejednokrotnie wypowiadał się niepochlebnie na temat polityków partii rządzącej. Kilka lat temu zaangażował się nawet w działalność Komitetu Obrony Demokracji. Głośno było o jego konflikcie z byłym już ministrem obrony narodowej – Antonim Macierewiczem.

ZOBACZ TEŻ: Pułkownik rezerwy, działający w KOD, SZOKUJĄCO o "stanie wojennym": Dochowano tam KULTURY!

Wojskowy chętnie komentuje polityczną rzeczywistość, a tym razem dostało się prezydentowi Dudzie, który – co warto podkreślić – jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Mazguła wytoczył ciężkie działa, by ośmieszyć głowę państwa. To Tweety z przeszłości, ukazujące ortograficzne wpadki obecnego prezydenta. Miało to miejsce 8 lat temu i obiło się echem wśród internautów.

Duda pisał wówczas o „bochaterach” i „żądach PO”. - Prezydent "boChaterskich" "żądów". Jeśli ktoś jest synem profesora i pupilem krakowskiego biskupa, to tytuły renomowanych uczelni i stanowiska państwowe mu się po prostu należą! To taka tradycja katolickich elit. Kto by się w tej sytuacji przejmował jakąś wyimaginowaną wiedzą o polskości języka i o przyzwoitości. Najważniejsza jest władza nad dumnym narodem fałszywych „boChaterów” i miernot parafialnych. Tymczasem mamy takie „żądy”, jakich „boChaterów" – kpi pułkownik na Facebooku. Cóż, z drugiej strony każdemu może zdarzyć się podobna wpadka, niezależne od statusu!

ZOBACZ TEŻ: BUNT w wojsku?! Pułkownik do Dudy: "WYNOCHA". Prezydent to zwierzchnik sił zbrojnych!

Super Raport (goście: Krzysztof Bosak, Katarzyna Lubnauer)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze