Agata Duda KUCA w sklepie, prezydent z komórką paraduje przy poduszkach. Sensacja na cały Kraków!

2021-12-23 20:49
Agata Duda
Autor: ART SERVICE/Super Express(2)

Agata Duda - jak niemal każda Polka - poczuła przedświąteczną atmosferę i wpadła w naturalny w tym okresie swego rodzaju zakupowy trans. Wraz z małżonkiem - prezydentem Andrzejem Dudą - udała się do jednego z krakowskich centrów handlowych. To były bardzo intensywne zakupy. W pewnym momencie pierwsza dama musiała kucać! W naszej galerii prezentujemy zdjęcia ze sklepowej wyprawy głowy państwa i Agaty Dudy. To była sensacja na cały Kraków!

Agata Duda - mimo że jest pierwszą damą i na co dzień żyje w Pałacu Prezydenckim - nie zapomina o zwykłych sprawach, takich jak przedświąteczne zakupy. Tym razem w wyprawie do dużego centrum handlowego w Krakowie towarzyszył jej mąż. Chwilami Andrzej Duda nie odstępował małżonki na krok, chwilami każdy szedł swoją drogą i oglądał produkty, które akurat przykuły jego uwagę. Prezydent rozmawiał też przez telefon. Komórkę przy uchu miał akurat wtedy, gdy za jego plecami znajdowały się okazałe poduszki. Najważniejsze jednak jest to, że zakupowe ruszenie prezydenckiej pary chyba było udane. Dudowie byli m.in. w aptece, księgarni i w supermarkecie dekoracyjnym. Andrzej Duda i jego żona oczywiście pamiętali też o najważniejszym, czyli zakupie choinki. W końcu trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez tego świątecznego drzewa. Prezydent przed wizytą na stoisku choinkowym udał się do bankomatu. W naszej galerii i w materiale wideo prezentujemy zdjęcia prezydenta i Agaty Dudy przyłapanych przez paparazzi na przedświątecznych zakupach. To trzema zobaczyć!

ZOBACZ TAKŻE: Lech Wałęsa spędzi święta w NĘDZY! Ledwo będzie na JEDNEGO ŚLEDZIA. "Zbankrutowałem..."

Andrzej Duda na zakupach świątecznych
Sonda
Jak oceniasz Agatę Dudę jako Pierwszą Damę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE