Agata Duda ma problemy ze zdrowiem! Prezydent przekazał niepokojące wiadomości

Andrzej Duda, Agata Duda
Autor: Łukasz Gągulski Andrzej Duda, Agata Duda

Agata Duda doznała kontuzji! Niepokojące wieści przekazał dziś prezydent Andrzej Duda. Okazuje się, że problemy zdrowotne Pierwszej Damy są na tyle poważne, że Agata Duda nie mogła wraz z mężem uczestniczyć w ważnej uroczystości. W swoim wystąpieniu z okazji Dnia Strażaka Andrzej Duda tłumaczył powody, dla których Pierwsza Dama tym razem nie może stać u jego boku. Co przydarzyło się Agacie Ducie? Prezydent uchylił rąbka tajemnicy i przekazał strażakom najserdeczniejsze życzenia od żony.

Agata Duda z kontuzją

Agata Duda ma problemy ze zdrowiem - takie informacje przekazał dziś prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Makowie Podhalańskim z okazji Dnia Strażaka.

- Przede wszystkim chce bardzo serdecznie podziękować w imieniu oczywiście moim własnym, ale także i w imieniu mojej małżonki Agaty i bardzo przeprosić, że Agata nie może być dzisiaj z nami obecna. Prosiła, żeby państwa bardzo bardzo serdecznie i gorąco pozdrowić, żeby przekazać z okazji Dnia Strażaka jej najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia. (...) Niestety nie dała rady dzisiaj być z nami, z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia, i która niestety póki co bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu i dlatego nie może być dzisiaj z nami - mówił prezydent Andrzej Duda w swoim wystąpieniu.

Z wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy można wysnuć wniosek, że jego żona Agata Duda, doznała kontuzji nogi lub nóg. Oby wszystko skończyło się szczęśliwie i Pierwsza Dama szybko wróciła do pełni sił.

Nie przegap: Na wiosnę ubierz się jak Agata Duda! Hitowe stylizacje za mniej niż 200 złotych

Ubierz się jak Agata Duda
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze