Agata Duda w Tokio jak GWIAZDA z Hollywood! Tylko popatrz [ZDJĘCIA]

2019-10-23 11:20 Paula
Agata Duda
Autor: Bartosz Krupa/EAST NEWS Agata Duda

Tak pierwsza dama jeszcze nigdy nie wyglądała! Agata Duda pojechała do dalekiej Japonii, by wziąć udział uroczystej ceremonii intronizacji Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii. pani prezydentowa reprezentowała Polskę, na uroczystości pojawiła się jako jedna z 2 tysięcy delegatów z całego świata! I zachwyciła! Agata Duda wyglądała niczym gwiazda z Hollywood.

Pierwsza dama ostatnio wiele podróżuje. Wystarczy wspomnieć, że kilka tygodni temu towarzyszyła mężowi w wizytach w Belgii i USA, a w zeszłym tygodniu sama poleciała do Francji. Teraz zaś odwiedziła Japonię zwana krajem kwitnącej wiśni. Pani prezydentowa udała się do Japonii jako reprezentująca Polskę na uroczystej ceremonii intronizacji Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii. Cesarz Naruhito we wtorek oficjalnie zajął tron i ślubował wypełniać swoją rolę w państwie. - Żywię nadzieję, że Japonia będzie dalej się rozwijać i przyczyniać się do przyjaźni i pokoju wśród społeczności międzynarodowej oraz do dobrobytu ludzi dzięki nieustającym wysiłkom i mądrości ludzkie - mówił na uroczystości zorganizowanej w Pawilonie Seiden Pałacu Cesarskiego cesarz. Co ciekawe uroczystość ta była jedną z pięciu uroczystości intronizacyjnych, które w konstytucji Japonii są czynnościami państwowymi.

ZOBACZ: KOSZMAR Jędraszewskiego! Tego się nawet nie spodziewa

Agata Duda godnie reprezentowała Polskę, gdy pojawiła się na bankiecie wyglądała zjawiskowo! Wybrał się na niego w przepięknej, jasnej sukni w złociste wzory. Dobrała do niej złote pantofelki i kremową torebkę. Krocząc po czerwonym dywanie wyglądała jak najprawdziwsza gwiazda kina! - Pani Prezydentowa jak zwykle zjawiskowa; Klasa i duma; piękne ubranie!; Bardzo godna i super reprezentacja pani Prezydentowo! - zachwycają się internauci. 

Agata Duda
Autor: KPRP/Grzegorz Jakubowski