Agata Duda poszła z wizytą. Zawrzało jak w kotle! OKROPNOŚĆ...

2020-10-01 21:11 Jot
Agata Duda
Autor: STANISLAW KOWALCZUK

Agata Duda jako pierwsza dama jest bardzo aktywna. Ma wiele zajęć, a kalendarz wypełniony po brzegi. Bierze udział w różnych spotkaniach, czasem towarzysząc mężowi, a czasem sama. W czwartek pierwsza dama odwiedziła seniorów, bo 1 października przypada Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Złożyła ona wizytę seniorom z warszawskiego Osiedlowego Klubu dla seniorów Panorama. Zdjęcia ze spotkania trafiły do sieci, internauci nie kryli oburzenia!

Pierwsza dama z okazji święta przypadającego 1 października, odwiedziła warszawskich seniorów. W tym klubie prowadzona jest działalność pomocowa, społeczna, kulturalna, prozdrowotna i edukacyjna, a osoby starsze w rozmowie z panią prezydentową podkreślały, że mogę w tym miejscu porozmawiać, zrobić coś dla siebie, nie odczuwają tak bardzo samotności. Mają tu nie tylko opiekę, ale i spotkania z ciekawymi osobami, organizowane wydarzenia kulturalne, koncerty. Agata Duda przyznała, że seniorzy dzięki swojemu doświadczeniu życiowemu są bardzo cenny dla młodych: -To Państwo wytyczyliście ścieżki, którymi my teraz podążamy, stąd tak ważne jest żebyście dzielili się Państwo swoim doświadczeniem z młodszymi - powiedziała. - Serdecznie dziękuję za dzisiejsze spotkanie, które upłynęło w niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosferze - podsumowała wizytę.

ZOBACZ: KOSZMAR Dudy w gościnie! Prezydent został okrutnie potraktowany! [WIDEO]

Zdjęcia z jej spotkania z seniorami zostały opublikowane w mediach społecznościowych prezydenckiej kancelarii. Tu jednak część internautów nie pohamowała się przed okrutnymi komentarzami: - Ściągnąć podatek z emerytur !!! Emeryt nie powinien odprowadzać podatku; A gdzie mają maseczki czyżby ich nie obowiązywały; Pani pierwsza dama tylko się bawi - pisali złośliwe słowa. Na szczęście pierwsza dama ma też rzeszę sympatyków, którzy podziwiają jej zaangażowanie i pracę. 

Super Raport 01.10 (Goście: Włodzimierz Cimoszewicz - eurodeputowany, były premier, Jan Kanthak - Solidarna Polska oraz dr Paweł Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze