Agata Duda rzuciła się w ramiona innej kobiety. Na tym zdjęciu emocje wprost buzują!

2021-09-23 19:25
Agata Duda
Autor: KPRP

Prezydent RP Andrzej Duda udał się wraz z małżonką Agatą Dudą w czterodniową delegację do USA. Pierwsza dama jak zwykle zadała szyku i olśniła swoim wyglądem wszystkie osoby, z którymi para prezydencka miała okazję dotychczas się spotkać. W czasie jednego ze spotkań żona prezydenta mogła liczyć na wyjątkową przychylność. Doszło do naprawdę wzruszającej sceny!

Andrzej i Agata Dudowie mają bardzo napięty harmonogram. Bowiem w ciągu czterech dni para prezydencka ma wiele spotkań dyplomatycznych w USA. Pierwsza Dama odwiedziła nowojorskie muzeum Frick Madison, aby później wspólnie z mężem oddać hołd zmarłym, którzy polegli w zamachu na World Trade Center. We wrześniu minęła dwudziesta rocznica od czasu, gdy doszło do tej potwornej tragedii. Para prezydencka złożyli wieniec pod Drzewem Przetrwania w Strefie Zero. To właśnie w tym miejscu do czasu zamachu stały dwie wieże. 

Na stronie Kancelarii Prezydenta pojawiły się zdjęcia, na których widać jak Andrzej Duda wraz z żoną spotkali się z uczestnikami wydarzeń z 11 września 2001 r. oraz przedstawicielami służb mundurowych polskiego pochodzenia, którzy brali udział w akcji ratunkowej przy WTC. W trakcie spotkania prezydent skierował wzruszające słowa do przybyłych.

- Bohaterstwo strażaków i policjantów było niewyobrażalne - powiedział prezydent.

Jedna z fotografii wyjątkowo przykuwa wzrok. Fotograf uchwycił moment, w którym przedstawicielka służb mundurowych rzuciła się w ramiona pierwszej damy i ją przytuliła. Agata Duda z radością i czułością odwzajemniła jej gest. 

Agata Duda na to wydarzenie ubrała się niezwykle skromnie i elegancko. Założyła czarny zestaw, czyli marynarkę, ołówkową spódnicę i białą koszulę. TYm kompletem olśniła wszystkich. 

Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE