Agata Duda spotkała się z uczniami. Wspomniała o niezwykle ważnej sprawie

2021-06-18 15:03
Agata Duda
Autor: STANISŁAW KOWALCZUK/ EAST NEWS Agata Duda ma kontuzję nogi

Agata Duda spotkała się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego z uczniami z Mielca. Małżonka Andrzeja Dudy podkreślała, jak bardzo ważne otoczenie dzieci troską w trakcie czasów pandemii. Zwróciła się również do nauczycieli. - Państwo postawili na to, żeby dać dzieciom możliwość ponownej integracji podczas wyjść i wycieczek oraz oswojenia się z rzeczywistości - powiedziała Agata Duda.

- Wielu uczniów bało się powrotu do szkoły, przepytywania, klasówek, spotkań z rówieśnikami. Państwo postawili na to, żeby dać dzieciom możliwość ponownej integracji podczas wyjść i wycieczek oraz oswojenia się z rzeczywistością, od której w czasie izolacji i nauki zdalnej odwykły. Bardzo dziękuję w imieniu uczniów za to miękkie lądowanie - mówiła Agata Duda podczas spotkania z dziećmi z Mielca. Pierwsza dama podkreśliła, jak ważną rolę w czasach epidemii koronawirusa odgrywają nauczyciele. - W Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Władysława Jasińskiego „Jędrusia" w Mielcu kładziony jest nacisk na rozwijanie empatii, współpracy, wzajemnych relacji i samorządności uczniów. Szczególnie w czasie pandemii pedagodzy starali się aktywizować uczniów, włączając ich w różnego rodzaju projekty, wspólne obchody świąt i rocznic czy akcje samorządu uczniowskiego - czytamy na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta.

Ubierz się jak Agata Duda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze