Agata Duda trafiła do klasztoru! Padły smutne słowa

2021-10-27 14:43
Agata Duda
Autor: KPRP

Agata Duda jest bardzo zapracowaną osobą. Co jakiś czas pokazują się informacje o spotkaniach, jakie odbywa. Tym razem pierwsza dama trafiła do klasztoru Sióstr Misjonarek Miłości. Padły bardzo smutne słowa.

Agata Duda została zaproszona do zapoznania się z działalnością Sióstr Misjonarek Miłości do klasztoru na Targówku w Warszawie, gdzie zakonnice pomagają osobom zmagającym się z chorobą i tym najuboższym.  Siostry skupiają się przede wszystkim bezdomnym, osobom uzależnionym, samotnym seniorom i rodzinom w trudnej sytuacji. W czasie wizyty Agata Duda spotkała się z bezdomnymi mężczyznami, przebywającymi na terenie Zgromadzenia. Opowiedzieli swoje historie pierwszej damie. Odpowiedź żony prezydenta była wyjątkowo smutna. - To nie jest moje pierwsze spotkanie z osobami wychodzącymi z kryzysu bezdomności i wiem, że bezdomność nigdy nie jest wyborem, a decyzja, żeby poprosić o pomoc jest bardzo trudna. Cieszę się, że się panowie zdobyliście na przyjęcie wsparcia – wyznała Agata Duda, zwracając uwagę na ważny problem. Ponadto pierwsza dama podziękowała Siostrom za ich posługę i dobro.

Sprawdź: Pracownica Andrzeja Dudy wyjawiła, co robi pierwsza dama! Ogromna awantura

W naszej galerii  możesz zobaczyć udział pierwszych dam w manifestacji przy granicy.

Sonda
Czy Agata Duda dużo pracuje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE