Agata Duda i Kinga Duda ubrały się tak SAMO! Znany projektant zwraca uwagę na jeden WAŻNY szczegół

2020-07-13 12:09 Paula, katk
Agata Duda, Kinga Duda. Damy w bieli.
Autor: Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Agata Duda, Kinga Duda. Damy w bieli.

Agata Duda i jej córka Kinga Duda podczas wieczoru wyborczego w Pułtusku były ubrane niemal identycznie. To nie umknęło uwadze obserwatorów, którzy zastanawiali się, dlaczego dwie najważniejsze kobiety u boku Andrzeja Dudy założyły podobne kreacje. Znany projektant, Daniel Jacob Dali skomentował dla SE.pl stylizacje Pierwszej Damy i córki prezydenta. Zwrócił także uwagę na jeden ważny szczegół.

Podczas wieczoru wyborczego w Pułtusku prezydentowi Andrzejowi Dudzie towarzyszyły dwie najważniejsze kobiety w jego życiu - żona, Agata i córka, Kinga. Uwagę od razu przykuły kreacje obu pań. Otóż Agata Duda i Kinga Duda były ubrane niemal identycznie. Obie miały na sobie białe garnitury, a klasyczne fryzury dopełniły całości ich stylizacji na wieczorze wyborczym. - Podczas wczorajszego, tak gorącego dnia dla rodziny Andrzeja Dudy, jego żona Agata skrupulatnie zadbała o swój wygląd. Ubrała się cała na biało, a to zdecydowanie nie był przypadek. Kolor biały jest odbierany jako wzór czystości i niewinności. Pasuje na większość okoliczności. Sam krój damskiego garnituru wpisuje się również w trendy, więc z całą pewnością team Agaty przemyślał jej ubiór. Pomarszczona falbanka na marynarce zdecydowanie nadała nowoczesności - zauważył projektant Daniel Jacob Dali.

Jego zdaniem bliźniacze kreacje Agaty i Kingi Dudy nie były przypadkiem. - Kinga Duda postanowiła niemalże na identyczny look jak jej matka. To bardzo znany dawniej chwyt, dzięki któremu unikną krytyki i oceniania, która z nich wyglądała lepiej - dodał projektant. Zobaczcie ponadczasowe, klasyczne kreacje Agaty Dudy i kingi Dudy podczas niedzielnego wieczoru wyborczego w Pułtusku.

Zobacz: Ale widok! Agata Duda z SIATĄ BIEDRONKI. Co kupiła? [PAPARAZZI]

Tak głosował Duda. Rozdawał autografy i robił sobie zdjęcia z wyborcami. Wybory 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze