Agent Tomek UJAWNI kulisy operacji dotyczącej willi Kwaśniewskich Dawali mi jasny sygnał...

2020-01-24 14:10 Paula
Agent Tomek
Autor: Tomasz Radzik

Znany jako Agent Tomek, czyli Tomasz Kaczmarek będzie gościem najnowszego odcinka "Superwizjera". Były, słynny agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego opowie w programie o kulisach swojej pracy. Ujawni, jak wyglądała operacja dotycząca willi Kwaśniewskich, która stoi w malowniczym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Ta rozmowa z Agentem Tomkiem to będzie jego spowiedź!

Reportaż "Superwizjera", który zostanie wyemitowany na TVN już w sobotę zdecydowanie wzbudzi zainteresowanie. Dlaczego? Bo jego bohaterem będzie Agent Tomek, czyli były agent CBA Tomasz Kaczmarek. W zapowiedzi reportażu, która pojawiła się na Twitterze "Superwizjera" można obejrzeć fragment nagrania. Agent tomek opowiada: - Dawali mi jasny sygnał, że w czasie pracy mojej mam formułować pewne zdarzenia, które się wydarzyły, w taki sposób, aby wskazywać na to że właścicielami tej nieruchomości są własnie państwo Kwaśniewscy - słyszymy na nagraniu. Brzmi poważnie. O co konkretnie chodzi? Kaczmarek jako agent CBA brał udział w operacji zwanej "willa Kwaśniewskich". Później miał kłopoty w związku z tą sprawą, prokuratura zarzuciła mu i drugiemu pracującemu przy operacji agentowi, przekroczenie uprawnień przy wykonywaniu czynności służbowych. Teraz w reportażu Agent Tomek powie, jak to wyglądało z jego strony. To będzie spowiedź agenta Tomka.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pl" dir="ltr">Jak były funkcjonariusz <a href="https://twitter.com/CBAgovPL?ref_src=twsrc%5Etfw">@CBAgovPL</a> Tomasz Kaczmarek realizował swoje zadania? Czy doszło do nadużyć i złamania prawa? Zapraszamy na reportaż <a href="https://twitter.com/RedMDuda?ref_src=twsrc%5Etfw">@RedMDuda</a> i <a href="https://twitter.com/l_rucinski?ref_src=twsrc%5Etfw">@l_rucinski</a> pt. „Spowiedź Agenta Tomka” już jutro o 20:00 w <a href="https://twitter.com/tvn24?ref_src=twsrc%5Etfw">@tvn24</a>. <a href="https://twitter.com/hashtag/Superwizjer?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#Superwizjer</a> <a href="https://t.co/IyeaIq5lEy">pic.twitter.com/IyeaIq5lEy</a></p>&mdash; SUPERWIZJER TVN (@SUPERWIZJER_TVN) <a href="https://twitter.com/SUPERWIZJER_TVN/status/1220677063574769669?ref_src=twsrc%5Etfw">January 24, 2020</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Najnowsze