Alarm w studiu TVN! Nagle przerwano program na żywo! Co się stało?

2021-07-27 11:29
TVN24
Autor: Eastnews TVN24

TVN stał się bohaterem nietypowej sytuacji. 26 lipca w poniedziałek widzowie oglądający program na żywo, jak i osoby w studiu, usłyszały niepokojący alarm, a zaraz potem poważny komunikat. Choć prowadzący starał się zachować zimną krew, wkrótce przerwano nadawanie programu. TVN zmienił także ramówkę na resztę wieczoru. Co się stało? Widzowie z pewnością byli zaniepokojeni.

TVN nadaje już od wielu lat, jednak takiej sytuacji nikt nie mógł przewidzieć. Około 22:40 nadawano na żywo program „Szkło kontaktowe”, w którym Tomasz Sianecki rozmawiał ze swoim gościem, Michałem Kempą. Nagle rozległ się alarm, a potem nagrany głos poinformował o wykryciu zagrożenia pożarowego w budynku. Panowie jednak zachowali spokój, a prowadzący uznał, że to muszą być ćwiczenia. Gdy ostrzeżenie wybrzmiało, starał się wrócić do tematu rozmowy, zaraz potem jednak jednak ponownie dało się słyszeć alarm i kolejne ostrzeżenie. Tym razem uznano, że sprawa jest poważna i zaproszono widzów na przerwę reklamową, po której mieli zobaczyć dalszy ciąg programu. Tak się jednak nie stało – zamiast trzeciej części „Szkła Kontaktowego” puszczono materiały dotyczące igrzysk olimpijskich. O 23:00 zaś, gdy tradycyjnie emitowany jest serwis „Dzień po dniu”, pokazano powtórkę „Faktów po faktach” (te zostały przesunie, bowiem zazwyczaj są pokazywane równo o północy). Widzowie z pewnością byli zaniepokojeni i zdezorientowani.

Nie przegap: Wzruszający gest Andrzeja Dudy dla Roksany Węgiel. Chwyta za serce

Na InstaStory Michała Kempy znalazła się relacja, w której widać, że stoi pod budynkiem TVN i faktycznie coś się wydarzyło, choć pożaru nie było. Ostatecznie usunął relację ze swoich social mediów, innym jednak udało się uwiecznić ją na screenie. Stacja jak na razie nie wydała komunikatu w tej sprawie.

Zobacz: W radiu nagle przerwali wypowiedź Senyszyn. Jej słowa wprawiają w osłupienie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE