Ale RUGA! Europosłanka PiS WKURZYŁA przyjaciółkę Trumpa. „PONIŻEJ GODNOŚCI”

2020-07-06 11:40 CHA
Beata Mazurek i Jarosław Kaczyński
Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS

Tak ostro amerykańska ambasador nie odnosiła się jeszcze do żadnego polskiego polityka! Georgette Mosbacher ostro zrugała europosłankę Prawa i Sprawiedliwości. Poszło o jeden z tweetów Beaty Mazurek. Przyjaciółka Donalda Trumpa nie przebierała w słowach, w odpowiedzi na ten wpis. Zrobiło się naprawdę gorąco. Mazurek już się odniosła do zarzutów.

Beata Mazurek niegdyś była rzeczniczką PiS, teraz, będąc w Parlamencie Europejskim nie tylko nie przestała na bieżąco komentować polskiej polityki, ale i można odnieść wrażenie, że nawet zaostrzyła kurs. Ostatnio odniosła się do sporu wokół debaty prezydenckiej. „Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek” - napisała na wieść, że Rafał Trzaskowski nie weźmie udziału w debacie Telewizji Publicznej w Końskich, tylko w „Arenie Prezydenckiej” w Lesznie.

ZOBACZ TEŻ: Wybory 2020. Gowin włożył kij w mrowisko. Duda i Trzaskowski pod ostrzałem

Porównanie telewizji TVN24 do Wojskowych Służb Informacyjnych nie umknęło uwadze amerykańskiej ambasador. Stacja należy bowiem do amerykańskiego koncernu. - Dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków – zwróciła się do Mazurek Mosbacher. Czy europosłanka PiS w obliczu takiej rugi posypie głowę popiołem...

- Pani ambasador, nie wie Pani tego?1/2 A.Macierewicz pytany o twierdzenia raportu,że ITI powstał dzięki wojskowym służbom PRL,Macierewicz odesłał do wyjaśnień G. Żemka (taj. wsp.WSI), byłego dyr.FOZZ,przyznał on,że był agentem służb wojska PRL. W raporcie napisano, że wywiad wojskowy PRL „podejmował wysiłki powołania firmy telewizyjnej”. Celem powołania tego rodzaju firmy miało być ułatwienie plasowania agentury na Zachodzie. Pozwany przez TVN wygrał - napisała.

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze