Ale się Rydzykowi pofarciło! Zobacz panią Monikę z Radia Maryja. Co za uroda! [Zdjęcia]

2021-06-14 15:07
Tadeusz Rydzyk, Monika Bilska
Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS, INSTAGRAM Tadeusz Rydzyk, Monika Bilska

Tadeusz Rydzyk w weekend obchodził 50-lecie kapłaństwa. Dyrektor Radia Maryja z tej okazji odebrał mnóstwo życzeń z całego świata. Do Tadeusza Rydzyka specjalny list napisał nawet prezydent Andrzej Duda, O swoim szefie nie zapomniała także pani Monika z Radia Maryja. Przy okazji wiele osób poznało dziennikarkę i fotografkę Radia Maryja. Kim jest Monika Bilska? Zobacz jej zdjęcia w naszej galerii. Co za uroda! Ale się Rydzykowi pofarciło z taką pracownicą... Widać, że jest wpatrzona w charyzmatycznego zakonnika z Torunia. Taka pracownica to prawdziwy skarb.

Tadeusz Rydzyk ma ostatnio wiele powodów do radości! Z okazji imponującego jubileuszu Andrzej Duda napisał poruszające słowa, które musiały rozczulić dyrektora Radia Maryja. "Trudno wyobrazić sobie polską rzeczywistość duchową i społeczną bez ogromnego wkładu wniesionego w ostatnich dziesięcioleciach przez Ojca Dyrektora" - stwierdził prezydent, który wspomniał też o samym radiu. "Szczególna rola tej rozgłośni polega na tym, że pozwoliła ona w pełni wybrzmieć głosowi milionów Polaków wiernych tradycyjnym wartościom, a jednocześnie połączyła w kręgu modlitwy i otoczyła troską osoby samotne, często marginalizowane" - ocenił Andrzej Duda. Do rozwoju Radia Maryja bez wątpienia walnie przyczyniła się Monika Bilska, która w tzw. medialnym imperium Rydzyka jest zarówno dziennikarką, jak i fotografką. Ostatnio zwróciła uwagę na siebie na Twitterze, publikując zdjęcia szefa. Monika Bilska robi piękne fotki, ale każdy chce zobaczyć, jak wygląda sama fotografka. Zobacz w naszej galerii zdjęcia pani Moniki z Radia Maryja. Co za uroda!

CZYTAJ TAKŻE: Tak naprawdę wygląda twarz Magdaleny Ogórek. W TVP tego nie widać. Zdjęcia bez ściemy

Tadeusz Rydzyk na pewno ma szczęście, że trafił na Monikę Bilską. Piękna dziennikarka Radia Maryja pełną parą pracuje na chwałę rozgłośni i całego "imperium Rydzyka". Wygląda na to, że pani Monika swoją pracę naprawdę bardzo lubi.

ZOBACZ TAKŻE: Piękna dziennikarka TVN wyśmiewa Borysa Budkę! Wstydliwa sprawa. Jest awantura!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE