Aleksander Kwaśniewski miał straszne powikłania po koronawirusie. Dopiero teraz się przyznał!

2021-05-14 7:35
Aleksander Kwaśniewski
Autor: Marcin Gadomski

Aleksander Kwaśniewski na początku 2021 roku zachorował na koronawirusa. Z COVID-19 zmagała się także jego żona. O skutkach podstępnego wirusa były prezydent opowiadał "Super Expressowi" już w lutym. Właśnie jednak wyszło na jaw, że później Aleksander Kwaśniewski miał straszne powikłania po koronawirusie. Dopiero teraz się przyznał do tego, że przez wiele tygodni walczył z tzw. mgłą mózgową. Na dodatek były prezydent do tej pory jest osłabiony po przebytym zakażeniu koronawirusem.

Aleksander Kwaśniewski na łamach Super Expressu 18 lutego relacjonował, jak wyglądają jego zmagania z koronawirusem. Mówił także o problemach żony - Jolanty Kwaśniewskiej - Ciężko jest, bo to długotrwałe choróbsko. Jesteśmy świadomi, że skutki tej choroby będziemy odczuwać jeszcze bardzo długo. Ale myślimy, że najgorsze już za nami. Choć męczący kaszel wciąż nie pozwala normalnie funkcjonować, to przede wszystkim ustała gorączka - podkreślał były prezydent Z kolei Jolanta Kwaśniewska stwierdziła, że koronawirus "jest jak podstępny wróg, który może zaatakować każdego i w każdych okolicznościach" (WIĘCEJ O TYM TUTAJ). Właśnie się okazało, że Aleksander Kwaśniewski musiał borykać się z jeszcze jednym - bardzo nieprzyjemnym - skutkiem COVID-19. Chodzi o tzw. mgłę mózgową. Przez nią miał problemy z pamięcią! - Czasami doskonale wiedziałem, że kogoś znam, albo gdzieś byłem, a nie mogłem przypomnieć sobie nazwiska czy miejsca. Wiedziałem, że posiadam informację na jakiś temat, a nie mogłem sobie przypomnieć - zdradził Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Faktem". 

CZYTAJ TAKŻE: Monika Olejnik z dziwną miną pałaszuje zupę z plastikowego kubka! To zdjęcie to absolutny hit

Tak wygląda miłość Kwaśniewskich

Na domiar złego były prezydent do tej pory walczy z osłabieniem fizycznym. Także Jolanta Kwaśniewska po zakażeniu koronawirusem zmagała się z różnymi problemami zdrowotnymi. - Moja żona w efekcie zachorowała na zapalenie nerek i ciągle ma problemy z alergią - ujawnił Aleksander Kwaśniewski. 

ZOBACZ TEŻ: Wojna w Zjednoczonej Prawicy. Pilna narada w siedzibie PiS. Kaczyński straszy jesiennymi wyborami

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE