Aleksandra Kwaśniewska bez grama makijażu. Tak naprawdę wygląda, poznajecie? [Zdjęcia]

2021-05-09 6:12
Aleksandra Kwaśniewska
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska lubi chwalić się swoimi zdjęciami w sieci. Choć stara się chronić swoją prywatność i nie ujawniać zbyt wiele, dba też, by jej fani nie byli zaniedbywani. Na swoim Instagramie pokazuje się najczęściej w perfekcyjnym makijażu, zachwycając swoją urodą i podobieństwem do mamy, Jolanty Kwaśniewskiej. Czy bez pomocy kosmetyków nadal tak jest? Możecie się przekonać, oglądając naszą galerię poniżej.

Nie przegap: Na widok Oli Kwaśniewskiej ludziom opadły szczęki. Nawet Olejnik zareagowała

Aleksandra Kwaśniewska, choć może pochwalić się dużą sympatią wśród społeczeństwa, pozostaje osobą niezwykle skromną. Świadczyć może o tym wypowiedź, jakiej udzieliła Vivie, gdy zapytano ją, czy wybrałaby torebkę od znanego projektanta o wartości trzech tysięcy euro czy terapię dla chorego dziecka, odpowiedziała: - To żaden dylemat, bo po pierwsze, żadnego przedmiotu nie przedłożyłabym nad człowieka, a po drugie, bez bólu rezygnuję z drogich torebek. Wydawanie dużych pieniędzy na ubrania czy gadżety nie sprawia mi przyjemności. Wszelkie nadwyżki budżetowe przeznaczam na podróże. I nie zdarza mi się myśleć: cholera, gdybym siedziała w domu zamiast się szlajać po świecie, miałabym torebkę Chanel – powiedziała. Jak widać, podróże stawia ponad modnym dodatkami, jednak nie wini tych, którzy chcą wydawać pieniądze na ubrania.

Zobacz: Kwaśniewska pokazała swą kruszynkę. Fani zapiali z zachwytu. Wow, uroczo!

- Rozumiem to, że ludzie mają różne potrzeby. Być może taki zakup niektórych dowartościowuje, bo lubią czuć, że ich na to stać, inni chcą podkreślić swój status społeczny, ale są też pewnie tacy, którzy kupując piękny markowy ciuch, czują się, jakby kupowali małe dzieło sztuki – wyznała w rozmowie z Vivą. Mimo to Aleksandra Kwaśniewska dba, by zawsze wyglądać nieskazitelnie, a oczy często podkreśla tuszem i cieniami. Czy bez make upu córka Jolanty Kwaśniewskiej nadal zachwyca?

Tak wygląda miłość Kwaśniewskich
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze