Aleksandra Kwaśniewska bez ubrań nad wodą! Gorące zdjęcia, na widok 7. osłupieliśmy

2021-07-15 11:37
Aleksandra Kwaśniewska
Autor: Podlewski

Aleksandra Kwaśniewska należy do osób, które zawzięcie chronią swoje życie prywatne i nie chcą zdradzać zbyt wielu osobistych szczegółów publicznie. Mimo tej tajemniczości córka Jolanty Kwaśniewskiej może się pochwalić sporą sympatią Polaków, którzy cenią ją za naturalność, skromność i poczucie humoru. W naszej galerii możecie zobaczyć Aleksandrę Kwaśniewską w wakacyjnej odsłonie. Na widok fotki numer 7 opadła nam szczęka. Co za widok!

Aleksandra Kwaśniewska udowadnia w swoich mediach społecznościowych, że można zachwycić internautów nie tylko odważnymi zdjęciami, ale także zabawnymi opisami codziennych czynności. Cechą charakterystyczną jej postów na Instagramie są zabawne hashtagi, które robi zupełnie inaczej niż reszta użytkowników. Zamiast dawać pojedyncze hasła, umieszcza w nich całe zdania. Nie znajdzie się natomiast szczegółów z jej życia prywatnego – Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż, Kuba Badach, wolą, aby ta sfera ich życia pozostała tajemnicą. Tylko czasem zdarza się, że córka Jolanty Kwaśniewskiej pokaże coś więcej. Sprawdź w naszej galerii, jak wygląda w kostiumach kąpielowych! Zdjęcie numer 7 zaparło nam dech!

Nie przegap: Ola Kwaśniewska doprowadzona do łez w TVN. „Nie jest fajnie...”. Widzowie osłupieli

Aleksandra Kwaśniewska bez wątpienia lubi odpoczynek nad wodą. Czy w tym roku też zdecyduje się wyjechać, aby się popluskać? Lato w pełni, więc nie wykluczone, że jeszcze uraczy fanów kolejnymi ujęciami w bikini.

Zobacz: Młoda Jolanta Kwaśniewska była prawdziwą żyletą. Petarda! Mamy zdjęcie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE