Aleksandra Kwaśniewska olśniła cały internet. Nawet Monika Olejnik musiała zareagować

2021-07-22 11:41
Aleksandra Kwaśniewska
Autor: Akpa Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska od lat stara nie udzielać się w show-biznesie. Jedynie za pośrednictwem jej social mediów, możemy się dowiedzieć co u niej. Systematycznie publikuje swoje zdjęcia i zachwyca internautów. Oprócz inteligencji i ogromnej klasy odziedziczyła po rodzicach chyba najlepsze cechy wyglądu. Na jej ostatnią publikację na Instagramie zareagowała sama Monika Olejnik.

Aleksandra Kwaśniewska od lat stara się unikać błysku fleszy i po krótkim epizodzie w show-biznesie, w 2014 roku postanowiła pożegnać się z nim na zawsze. Widocznie to nie jej świat i faktycznie nie ma obowiązku udzielać się w mediach. Jednak dzięki temu, że prowadzi swoje konto na Instagramie, możemy dowiedzieć się, jak wygląda i co u niej. Trzeba przyznać, że za każdym razem, gdy publikuje zdjęcia jej obserwatorzy wstrzymują oddech. Zachwyca nie tylko urodą, ale jej treści przepełnione są miłością do rodziny i troską o najbliższych. Wspiera swojego męża "całą sobą", a w swoim "bio" ma nawet link do jego piosenki. Co jakiś czas także chwali się zdjęciami swoich rodziców, głównie z czasów młodości. Podpisy pod postami są bardzo wyważone i przemyślane. Nie ma tam miejsca na wpadki, prywatne wycieczki czy niestosowne komentarze. Nie da się ukryć, że tzw. dyplomację ma po rodzicach. 

Przypomnijmy, że Aleksandra Kwaśniewska to nie tylko "córka prezydenta". Na swoim koncie ma pracę dziennikarską, jako reporterka. Zajęła też drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami" w 2006 roku. Ponadto jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest też duszą artystyczną, a za występ w teledysku do piosenki zespołu Why Not? „I Still Love You”, była nominowana do nagrody Yach Film.

Na Instagramie Oli Kwaśniewskiej pojawiło się nowe "selfie". Piękne spojrzenie, długie rzęsy i duże oczy są na pierwszym planie. Na fotografię zareagowała sama Monika Olejnik, dając jej "serduszko". A Wy jak oceniacie jej najnowsze zdjęcie?

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE