Ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski przedstawił światu Teddy’ego. Taki przyjaciel to skarb!

2022-05-14 21:33
Mark Brzezinski
Autor: Twitter Mark Brzezinski

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Dobrze zdaje sobie z tego sprawę ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski, który pochwalił się uroczym zdjęciem ze swoim czworonogiem. Pupil dyplomaty jest owczarkiem niemieckim i wabi się Teddy.

Trzeba to przyznać - ambasador USA w Polsce wie,  jak zdobyć serca swoich obserwujących. Nic bowiem nie rozczula w Internecie tak bardzo, jak zdjęcia słodkich zwierzaków. Właśnie taką fotografię Brzezinski zamieścił ostatnio na swoim profilu. Jak się okazuje dyplomata jest opiekunem wspaniałego owczarka niemieckiego o wdzięcznym imieniu Teddy. Razem ze swoim czworonożnym przyjacielem ambasador korzysta z wiosennej pogody i spaceruje ulicami stolicy. 

“Niezmiernie cieszy mnie nadchodzący ciepły, wiosenny czas. Razem z Teddym czekaliśmy na słoneczne dni, aby móc odkrywać wszystkie uroki Warszawy” - napisał Brzezinski na Twitterze. 

Mark Brzezinski od niedawna jest ambasadorem USA w Polsce. Podczas prezentacji swej osoby jako kandydata na to stanowisko zapewniał, że “będzie kontynuował promocję praworządności, praw podstawowych i praw człowieka, w tym osób LGBTQI+”. 

ZOBACZ TAKŻE: Cóż za dżentelmen! Premier zabrał żonę na romantyczną kolację przy świecach

Sonda
Czy pies jest najlepszym przyjacielem człowieka?
Express Biedrzyckiej 13.05 (Jan Piekło, Krzysztof Kwiatkowski, dr Mirosław Oczkoś) Sedno Sprawy: Michał Wójcik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE