Andrzej Duda i Agata Duda przekazali rzeczy na WOŚP. Szlachetny gest pary prezydenckiej

2016-12-20 16:41
Andrzej Duda, Agata Duda
Autor: Grzegorz Jakubowski/KPRP

Wielkimi krokami zbliża się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już ruszają licytacje rzeczy, z których dochód sprzedaży zostanie przekazany WOŚP. Para prezydencka także ruszyła z pomocą i na aukcję przekazała ciekawe przedmioty. Prezydent podarował na licytację WOŚP spinki do koszuli, a pierwsza dam... zabawną fotografię.

Finał WOŚP już w styczniu, więc pierwsza para przekazała na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dwie rzeczy. Prezydent Andrzej Duda podarował złote spinki do mankietów koszuli w kształcie biało-czerwonej kokardy narodowej. A pierwsza dama coś wyjątkowe. To zdjęcie, które zna każdy, a swego czasu stało się ono materiałem na memy. Chodzi o fotografię, na której Agata Duda wita się w czasie Światowych Dni Młodzieży z biskupami. Fotografia została zrobiona w momencie podawania przez pierwszą damę ręki, a poza jaką pani prezydentowa przybrała stała się obiektem kpin. Ale jak widać żona prezydenta ma wielki dystans do siebie, bo zdjęcie wraz z autografem przekazała na licytację WOŚP.

Zobacz: Para prezydencka spakowała paczki dla ubogich [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE