Andrzej Duda kupił żonie na urodziny tulipany i storczyk [ZDJĘCIA]

2016-04-04 4:00 SR

Kto jak kto, ale prezydent Polski Andrzej Duda (44 l.) doskonale zdaje sobie sprawę, że największą przyjemność kobiecie sprawia wręczenie pięknych kwiatów. Tak też było w sobotę, kiedy z okazji 44. urodzin swojej małżonki, pierwszej damy Agaty Dudy, polityk pojawił się w progu z olśniewającym storczykiem w ręku i bukietem tulipanów.

Kraków. Sobotnie popołudnie. Pod mieszkaniem prezydenckiej pary pojawia się kolumna samochodów. Wysiada z niej prezydent Andrzej Duda i uśmiechnięty, z pięknym storczykiem, a także bukietem tulipanów w ręku idzie prosto do swojej małżonki Agaty Dudy. Pierwsza dama 2 kwietnia obchodziła swoje 44. urodziny. Na takiej uroczystości prezydenta rzecz jasna nie mogło zabraknąć.

Piękne kwiaty na pewno ucieszyły pierwszą damę i wprawiły ją w znakomity nastrój. Znacznie lepszy od tego, jaki musiał panować po lekturze "Polityki". Według tygodnika między pierwszą parą ma panować dość lodowata atmosfera. - Nie uświadczy się gestów czułości i małżeńskiego wsparcia - sugerowała "Polityka". Jeśli faktycznie tak było, to po sobotnich urodzinach, "lodowata atmosfera" na pewno odeszła w zapomnienie.

Sprawdź: Paulina Młynarska OSTRO: Rządzący założyli, że Polki są GŁUPIE

Najnowsze