Politolog z Raciborza bezlitośnie wyśmiał Dudę! Zrobił to publicznie. Okrutne...

2020-12-02 15:16 Jot
Andrzej Duda
Autor: Marcin Gadomski Andrzej Duda

Marek Migalski to politolog, który przed laty był mocno związany z Prawem i Sprawiedliwością. Mało kto pamięta, ale to właśnie z listy PiS trafił on do europarlamentu w 2009 roku. Był więc związany z tym samym środowiskiem, co Andrzej Duda. Śmiało można go nazwać byłym politycznym kolegą prezydenta. Teraz, jako ekspert nie szczędzi obecnej władzy mocnych słowa. teraz bezlitośnie uderzył w Dudę. Jak tak można?!

Politolog Marek Migalski, który od lat jest znanym ekspertem, nie ukrywa, co myśli o obecnej władzy. Chociaż w 2009 roku  trafił z listy Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego, to obecnie nie hamuje się przed punktowaniem dawnego środowiska i kolegów z tej samej politycznej strony. Teraz jako fachowiec od opisywania polityki, ostro krytykuje rządzących. Jednak nie tylko, bo potrafi też rzucać gromy w stronę innych. Właśnie wziął pod lupę okres od wygranej Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich oraz od czasu wygranej PiS w wyborach parlamentarnych kilka lat temu: - Od 2014 roku nie mamy premiera, a od 2005 prezydenta. Dziwny system: parlamentarno-partyjny. Ciekawe studium przypadku dla politologów na poważnie zajmujących się procesami społecznymi, a nie tylko wertowaniem znanych podręczników - ocenił pochodzący z Raciborza politolog.

Miglaski wystrzelił jak z armaty. Obśmiał publicznie prezydenta

To jednak nie wszystko! Migalski publicznie ośmieszył też obecnego prezydenta Andrzeja Dudę, który polityczne szlify zdobywał w tym samym, co politolog środowisku!

- Mieliśmy prezydentów dobrych (AK), złych (LW), kontrowersyjnych (LK), nijakich (BK)... -  zaczął we wpisie. Po czym gruchnął jak z armaty: - ... ale takiego cudaka niedojrzałego, jak obecny harcerzyk, los nam jednak oszczędzał. Do teraz. Ostro! Czy tak wypada nazywać prezydenta?! Komentujcie.

ZOBACZ>>>Były mąż Kaczyńskiej dumny jak paw! Pochwalił się synem. Chłopiec to GWIAZDA

Wychudzony Komorowski w szpitalu. Wstrząsające zdjęcia z karetki [TYLKO U NAS]
Najnowsze
KOMENTARZE