Andrzej Duda na Podkarpaciu. Prezydent odwiedził tereny dotknięte ulewami

2020-06-30 19:02 Dariusz Grzędziński
Andrzej Duda
Autor: mszzz

We wtorek Andrzej Duda niespodziewanie pojawił się na Podkarpaciu. Wcześniej wizyta prezydenta na terenach, gdzie mieszkańcy ucierpieli niedawno na skutek ulewnych deszczy nie była zapowiadana. Duda spotkał się m.in. z mieszkańcami wsi Hadle Szklarskie.

Prezydent Andrzej Duda we wtorek pojawił się m.in. w polderze w Siedleczce oraz we wsi Hadle Szklarskie, gdzie podczas niedawnych ulew zniszczeniom uległa droga powiatowa nr 835. Duda był też w Jaworniku Polskim, gdzie wręczył tamtejszym strażakom ochotnik promesę na zakup nowego samochodu. – Mam nadzieję, że w ciągu dwóch, najdalej trzech miesięcy, samochód będzie stał w remizie – powiedział polityk.

Poprzednie auto nie nadaje się już do użytku. Tak jak wiele domów i prywatnych pojazdów, zostało zniszczone w trakcie ulew. – Proszę sobie wyobrazić, że ten ponad 10-tonowy samochód został porwany przez wodę, zrzucony do rowu i całkowicie zalany. Na szczęście załoga zdołała się uratować, ale wóz nie będzie się nadawał do użytku – podkreślał prezydent Duda.

– Jestem z Państwem. Nie sztuka być wtedy, kiedy wszystko się dobrze dzieje – powiedział Duda podczas spotkania z poszkodowanymi mieszkańcami regionu. – Jestem z Państwem. Nie sztuka być wtedy, kiedy wszystko się dobrze dzieje – dodał.

Znany profesor alarmuje: Kaczyński UNIEWAŻNI wybory. Podaje konkretne argumenty

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze