Andrzej Duda o swojej rodzinie. Niepokojące słowa! Wybory 2020

2020-07-04 13:00 Łukasz Maziewski
Andrzej Duda w Stargardzie Szczecińskim
Autor: Twitter/Duda2020

Zdaniem goszczącego w sobotę na Dolnym Śląsku prezydenta Andrzeja Dudy, będąca na ostatniej prostej kampania wyborcza przed drugą wkracza w swoją brudną fazę. Duda, który w sobotę odwiedził m.in. Wałbrzych, zapowiedział, że spodziewa się "ataków na swoją rodzinę". Zaapelował także do wyborców o wsparcie.

Duda powiedział, że od pewnego czasu jest "bezpardonowo atakowany".

- Dochodzą też do mnie informacje, że będą ataki na moją rodzinę. Proszę państwa o wsparcie, dlatego że te wybory trzeba wygrać, wbrew tej czarnej kampanii, wbrew tym brudom, które próbuje się wmawiać polskiemu społeczeństwu i uruchamiać - powiedział prezydent.

Zapewniał, że pełni funkcję głowy państwa "odpowiedzialnie" dla polskiej rodziny, dla rozwoju państwa, i po to, "by strzec naszych wartości i naszej godności".

- Pełnię tę funkcję, by Polska stawała się bezpieczna, (...) sprawiedliwa, by były przestrzegane tutaj podstawowe prawa, by były przestrzegane także podstawowe prawa demokracji, a do tych praw należą rządy większości. Do prawa demokratycznego należą rządy większości - podkreślił prezydent, zaznaczając również, że będzie strzegł wszystkich dotychczas uruchomionych programów społecznych oraz zapewnił, że będzie dbał o Sojusze, w których Polska obecnie jest.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Express Biedrzyckiej - Tomasz Siemoniak: Prezydentura Dudy, to domknięcie autorytaryzmu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze