Andrzej Duda z żoną właśnie zaczęli urlop. Wiemy, gdzie się wybrali. Spodziewalibyście się?

2021-07-14 15:53
Tak się zmieniał Andrzej Duda. Prezydent ma urodziny!
Autor: Łukasz Gągulski

Andrzej Duda ma za sobą pracowity okres. Podczas swoich służbowych wyjazdów odwiedził między innym teren przekopu Mierzei Wiślanej, wziął udział w otwarciu Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie oraz zainaugurował odbudowę Pałacu Saskiego w Warszawie. O wszystkich swoich działaniach na bieżąco informował na swoim oficjalnym Twitterze. Od 12 lipca jednak Andrzej Duda milczy. Wszystko dlatego, ze wyjechał na urlop razem z żoną, Agata Dudą. Gdzie się wybrali?

Andrzej Duda postanowił skorzystać z pięknej, upalnej pogody i zrobić sobie przerwę od codziennych obowiązków. Razem z żoną, Agatą Dudą, wyjechali nad morze, a konkretnie do Juraty. Jak ustaliła Wirtualna Polska, para prezydencka wyjechała z Warszawy we workową noc. - To ma być jeden z dłuższych urlopów prezydenta Polski. Planowany jest pobyt ok. 3-4 tygodni. – przekazał portalowi informator z otoczenia Pałacu Prezydenckiego. To jednak nie oznacza, że Andrzej Duda zniknie na chwilę z życia publicznego. Nawet podczas urlopu prezydent będzie brał udział w najważniejszych wydarzeniach. Jak przekazał informator, prezydent poleci w tym czasie do Japonii na oficjalne otwarcie Igrzysk Olimpijskich oraz będzie obecny na obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego.

Nie przegap: Draka murowana! Krystyna Janda nagle odpaliła bombę o ojcu Andrzeja Dudy! Będą mu to wypominać latami

A jak Andrzej Duda zamierza spędzać czas między wyjazdami? Jak podaje Wirtualna Polska, prezydent kocha nie tylko narty, ale także sporty wodne, a zwłaszcza jazdę na skuterze wody. Nie zni8echęcił go nawet wypadek z 2019 roku, gdy spadł ze skutera.

Zobacz: Agata Duda ostro do męża: "Nie będę w tym brała udziału". Pierwsza dama się postawiła! Polacy będą w szoku

Niebawem do pary prezydenckiej ma dołączyć także ich córka, Kinga Duda, oraz rodzice Andrzeja Dudy. Zapowiada się odpoczynek w rodzinnym gronie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE