Anita Werner ogłosiła nowinę. Zrobiła to w wieku 43 lat! "Jestem mega szczęśliwa"

2021-07-25 12:50
Anita Werner z mężem promuje książkę
Autor: @anita_werner_official/ INSTAGRAM Anita Werner z mężem promuje książkę

Anita Werner, prezenterka telewizji TVN, ogłosiła wspaniałą nowinę. To jej wielki sukces! Jak sama przyznaje, udało jej się to osiągnąć w wieku 43 lat. Dziennikarka pęka z dumy, wrzuciła nawet wymowne zdjęcie z partnerem na swojego Instagrama. W komentarzach już sypią się komentarze z gratulacjami. "Nie wierzę! Jestem mega szczęśliwa", napisała Werner.

W niedzielę, 25 lipca, Anita Werner ogłosiła wspaniałą nowinę w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała wpis z dwoma zdjęciami - na jednym jest sama, na drugim z mężem. W dłoniach ściskają oni medale. Dziennikarka TVN przebiegła bowiem drugi w życiu półmaraton i "przesunęła granicę swoich możliwości". "21,0975 km w czasie 2:05:05! A to oznacza, że przebiegłam ten dystans o 13 minut szybciej, niż w zeszłym roku! Mam 43 lata i przez niecały rok poprawiłam swój wynik o 13 minut! Nie wierzę!!! Jestem mega szczęśliwa!!!", napisała (pisownia oryginalna) Anita Werner. Podziękowała również swojemu partnerowi za wsparcie, Michałowi Kołodziejczykowi. "Dziękuję Ci, że tak mi kibicujesz, tak mnie inspirujesz i motywujesz. Także dzięki Tobie mam ten drugi medal i poczucie, że mogę wszystko", wyznała. Poniżej zobaczycie cały wpis.

Tak zmieniała się Anita Werner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE