Anita Werner pokazała zdjęcie sprzed niemal 20 lat. Zmieniła się nie do poznania

2021-05-13 22:34
Anita Werner
Autor: wbf

Anita Werner współpracuje ze stacją TVN24 od początków jej istnienia, czyli od 2001 roku. Od początku zajmowała się poważnymi, politycznymi tematami. Dziś można ją oglądać także jako prowadzącą "Fakty" TVN. Widzowie raczej nie wyobrażają jej sobie w innej roli niż surowej, chłodnej dziennikarki. Można się jednak mocno zdziwić, gdy zobaczy się zdjęcia z początków jej kariery w telewizji. Dla fanów to może być spore zaskoczenie. Większość z nich nie znała jej w takiej odsłonie.

Anita Werrner ostatnio chętnie pokazuje na swoim Instagramie, jak spędza czas. Większość z nich przedstawia prezenterkę w czasie ćwiczeń, od których ta nie stroni. Zdarza się jednak, że dzieli się ze swoimi obserwatorami wspomnieniami z przeszłości. Przy okazji matur pokazała, jak wyglądała, gdy sama podchodziła do egzaminu dojrzałości. Tym razem Anita Werner postanowiła pokazać zdjęcie z początków swojej kariery w stacji TVN24. Jak sama zaznaczyła, nie zajmowała się tylko polityką. Gdy nadchodziły wakacje, dziennikarze szukali tematów w całym kraju. - Jak widać na zdjęciach, życie reportera #tvn24 było pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Nie samą polityką się żyło. W czasie wakacji ruszało się w Polskę w poszukiwaniu fajnych tematów. To był chyba 2003 rok - napisała. Jak widać, jedna z ulubienic widzów nie zawsze była poważną specjalistką od polityki. Na początku mogła poznać różne typy dziennikarstwa i spróbować sił w różnych tematach, jednak mimo wszystko zamiłowanie do komentowania polskiej sceny politycznej zwyciężyło.

Nie przegap: Anita Werner ujawniła zdjęcie zza kulis po całym dniu pracy w TVN. Co za widok! Nie można oderwać oczu

Jak wyglądała Anita Werner 20 lat temu?

Widać na nim Anitę Werner w ciemnych włosach do ramion i wygodnym stroju. Z mikrofonem w ręce siedzi na motorze za kierowcą, z którym przeprowadzała wywiad. Uwagę zwracają zwłaszcza brązowe, lekko kręcone włosy do ramion. Dziś widzowie znają ja głównie z ekranów, gdzie prezentuje się w eleganckich strojach i pełnym makijażu. Ponadto od lat jest wierna krótkiej blond fryzurze. Nadal jednak może pochwalić się szczupłą sylwetką godną modelki. Widać także, że zdecydowanie pewniej czuje się przed kamerami.

Zobacz: Przed śmiercią mama Anity Werner wypowiedziała przerażające słowa. „Wryły mi się w pamięć”

Tak zmieniała się Anita Werner
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze