Anita Werner przekazała wyjątkową rzecz na WOŚP. Prawdziwy unikat

2022-01-24 15:21
Anita Werner
Autor: AKPA Anita Werner

Anita Werner jest z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Jako prowadząca „Fakty” TVN zaskarbiła sobie sympatię wielu widzów, a teraz każdy fan ma szansę wylicytować wyjątkowy przedmiot, który reporterka postawiła wystawić w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co Aneta Werner przekazała Jurkowi Owsiakowi?

Jak co roku w styczniu trwa zbiórka pieniędzy organizowana przez Jurka Owsiaka. Każdy, kto chce wspomóc WOŚP może nie tylko wpłacać pieniądze do specjalnych puszek, ale też brać udział w internetowych aukcjach przedmiotów wystawianych przez osobistości ze świata polityki, sportu czy show-biznesu. Anita Werner po raz kolejny postanowiła dołączyć się do kwestowania i przekazała na aukcję wyjątkową rzecz – zdjęcie upamiętniające 20. urodziny TVN i specjalne wydanie „Faktów”, które tak samo jak dwie dekady temu poprowadziła właśnie Anita Werner. - W tym roku przekazuję na aukcję WOŚP wyjątkowe zdjęcie, które pokazuje bardzo wyjątkowy moment. To moment, w którym telewizja TVN24 skończyła 20 lat. To było 9 sierpnia 2021 roku, o godzinie 12.00 – opisała na Instagramie. - Ten wyjątkowy moment uwiecznił na zdjęciu fotoreporter, Cezary Piwowarski. Ja dokładam do tego zdjęcia także mój autograf i dedykację – dodała. 24 stycznia cena zdjęcia wynosiła 1 725 złotych, a do zakończenia aukcji zostało 17 dni. Dla fanów dziennikarki to prawdziwa gratka! Taki przedmiot to prawdziwy unikat!

Sprawdź: Nie zgadniesz, co w tym roku Donald Tusk oddał na WOŚP. To może być prawdziwy hit!

W naszej galerii możesz zobaczyć modową wpadkę Anity Werner na antenie TVN.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Tak zmieniała się Anita Werner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE