Anita Werner przeszła przez piekło. „Było mi bardzo ciężko”

2021-10-04 12:09
Anita Werner
Autor: AKPA Anita Werner

Anita Werner jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Od lat jest związana ze stacją TVN, gdzie prowadzi „Fakty”. Mało kto jednak wie, jak wygląda prywatne życie prezenterki. Teraz zdecydowała się na ujawnić co nieco na swoim Instagramie. Werner miała ku temu ważny powód. Wszystko wydarzyło się w miniony weekend.

Anita Werner to nie tylko dziennikarka  zawsze świetnie przygotowana do swojej pracy czy rozmów z politykami, ale też pasjonatka sportu. Prezenterka „Faktów” często chwali się swoimi dokonaniami i treningami. Jedną z jej ulubionych form aktywności fizycznej jest bieganie, w którym towarzyszy jej partner, dziennikarz sportowy Michał Kołodziejczyk. Tym razem Anita Werner osiągnęła niebywały sukces, choć nie było jej łatwo. - Zrobiłam to! Przebiegłam trzeci półmaraton w życiu! Choć ten trzeci był dla mnie najcięższy. Tak wygląda radość z wygrania z samą sobą (zdjęcie #1 ). Dziś było mi bardzo ciężko, nie byłam pewna czy dam radę dobiec do mety, ale wycisnęłam z siebie wszystko co mogłam i… mam medal! – napisała na swoim Instagramie. Na dołączonych przez Anitę Werner fotografiach widać, jak z radością ściska w rękach swoją nagrodę. Medal sprawia jej jeszcze więcej radości, bo zanim dołączyła do maratonu, nie czuła się dobrze. - Po przeziębieniu, osłabieniu i miesiącu przerwy w regularnych treningach, jestem z niego mega dumna! opisała.

Zobacz: Anita Werner bez makijażu! Na antenie TVN tego nie zobaczysz. Co za widok!

W naszej galerii sprawdzisz, jak Anita Werner wyglądała 20 lat temu!

- Ale się cieszę! Gratuluję wszystkim, którzy dziś biegli i dziękuję za niesamowitą atmosferę! To jest super dzień! Uściski dla Śląska! Zdjęcie #3 jest jeszcze sprzed tego piekła, które dziś przeżyłam – oznajmiła Werner. Bieg był ciężki, jednak sprawił Anicie Werner wiele radości, a ona sama pokazała, że przekraczanie własnych granic to dla niej drobnostka!

ZOBACZ>>>Anita Werner zaczęła się dusić! Na szczęście jej chłopak był obok

Sonda
Czy lubisz Anitę Werner?
Tak zmieniała się Anita Werner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE