Anja Rubik odpowiada minister Zalewskiej: Pogadam o seksie z minister

2017-11-25 3:00 LB

Kampania #sexedpl, która ma zwrócić uwagę na problem niskiej świadomości seksualnej wśród polskiej młodzieży, doczekała się już pierwszych efektów. I to zupełnie niespodziewanych!

Anja Rubik (34 l.), która ją zainicjowała, porozmawia o seksie z minister edukacji Anną Zalewską (52 l.). Znana modelka przyjęła zaproszenie do MEN. - Chętnie spotkam się z panią minister, aby porozmawiać na temat niskiego poziomu świadomości seksualnej młodych Polek i Polaków - napisała gwiazda wybiegu na swoim Instagramie.

Zaproszenie znanej modelki do MEN padło kilka dni temu na antenie radia RMF. Panią minister zapytano o kampanię #sexedpl. - Anję Rubik znam z telewizji, to piękna i słynna na całym świecie modelka, natomiast samej akcji niestety nie znam - przyznała minister edukacji. I zaprosiła modelkę do MEN. - Razem przeczytamy rozporządzenie i podstawy programowe do życia w rodzinie - zapowiedziała. - W najbliższym czasie ustalimy termin spotkania z panią Rubik - powiedziała nam Anna Ostrowska, rzeczniczka prasowa MEN.

Sprawdź: Gwiazdy opowiedzą o seksie. O co chodzi w akcji #sexedpl?

Najnowsze