Anna Grodzka odchodzi z polityki! Będzie tworzyć radio z Ewą Wanat

2015-10-31 13:42

Anna Grodzka w rozmowie z Ewą Wanat zapowiedziała, że odchodzi z polityki, ale zaznaczyła, że być może wróci za cztery lata. - Jeśli zdrowie pozwoli być może za cztery lata wrócę do polityki i zrobię to razem z partią Razem. Z lewicą. Mam ochotę i nadzieję wrócić do polityki ale z grupą ludzi, która ma szansę powalczyć z tym prawicowym betonem - powiedziała była posłanka Twojego Ruchu.

Czy to już koniec politycznej kariery Anny Grodzkiej? W rozmowie z Ewą Wanat była posłanka Twojego Ruchu zapowiedziała, że zdecydowała się na czteroletni odpoczynek od polityki. Zaznaczyła jednak, że po upływie obecnej kadencji, być może zdecyduje się startować do Sejmu. - Jeśli zdrowie pozwoli być może za cztery lata wrócę do polityki i zrobię to razem z partią Razem. Z lewicą. Mam ochotę i nadzieję wrócić do polityki ale z grupą ludzi, która ma szansę powalczyć z tym prawicowym betonem - powiedziała Anna Grodzka i zapowiedziała, że zamierza się włączyć w budowę radia Ewy Wanat - Medium Publiczne. Podczas rozmowy, była posłanka wyjaśniła również, dlaczego zdecydowała się odpocząć od polityki. - To było bicie głową w mur, a weto prezydenta na kilka dni pogrążyło mnie w głębokiej depresji. Ta ustawa była grą prowadzoną przez PO, aby dać szansę Dudzie do zawetowania tej ustawy i zaprezentowania się jako fundamentalista. To była cyniczna gra - powiedziała Anna Grodzka.

Czytaj: Anna Grodzka będzie BABCIĄ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE