Antoni Macierewicz będzie miał swój własny program w telewizji!

2018-02-06 21:09 ZPL
Antoni Macierewicz
Autor: Alex Marcinkowski Antoni Macierewicz

Antoni Macierewicz poprowadzi w Telewizji Republika własny program "Pilnujemy Polski". Były minister obrony narodowej będzie opowiadał o bezpieczeństwie naszego kraju oraz odpowiadał na pytania internautów. Emisja co tydzień, we wtorki, o godzinie 20.

- Już dziś rusza nowy, autorski program byłego ministra obrony pt. "PILNUJMY POLSKI!". Antoni Macierewicz oraz Ryszard Gromadzki będą omawiać kluczowe zagadnienia związane z bezpieczeństwem Polski. Zapraszamy na cykliczne wydanie w każdy wtorek - zachęca na swojej stronie internetowej Telewizja Republika. Byłemu szefowi obrony narodowej będzie można zadawać pytania. Aby to zrobić, należy oznaczyć swoje pytanie hashtagiem #ZapytajMacierewicza i umieścić je na Twitterze.

Przypomnijmy, że Antoni Macierewicz przestał być ministrem obrony narodowej 11 stycznia 2018 roku. Jego następcą został Mariusz Błaszczak, dotychczasowy szef resortu spraw wewnętrznych i administracji. - Wszyscy wiemy, że nie było łatwo sprostać temu wyzwaniu jakim jest stworzenie piątego rodzaju wojsk #WOT (...) stworzenie #WOT sprawiło, że nasza armia stała się kompletna. To sprawiło też, że armia jest dziś silna - mówił Antoni Macierewicz podczas swego pożegnania z ministerstwem.

Czytaj: Macierewicz uroczyście żegna się z MON: Polacy mogli powiedzieć, że czują się bezpiecznie

Najnowsze