Macierewicz rozpętał burzę! Wrze jak nigdy. Sprawa jest poważna

2021-01-12 17:07 jot
 Tak się zmieniał Antoni Macierewicz
Autor: Łukasz Gągulski

Każdego miesiąca politycy ze środowiska PiS wspominają zmarłych w katastrofie smoleńskiej. O tych, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku, co miesiąc pamięta też Antoni Macierewicz, który zresztą wiele czasu i pracy poświęcił na wyjaśnianiu wypadku. W dniu kolejnej miesięcznicy smoleńskiej, Macierewicz umieścił na Facebooku poruszający wpis. Narobił takiego zamieszania, że strach. Rozpętała się wielka burza.

Antoni Macierewicz jest jednym z tych polityków, który przez lata badał sprawę katastrofy smoleńskiej. W końcu to właśnie on był szefa zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy rządowego samolotu Tu-154 w Smoleńsku, a także przewodniczącym Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego pod Smoleńskiem. Poświęcił wiele sił i pracy, by dojść do prawdy o katastrofie. Dlatego też nie dziwi, że zawsze pamięta o tych, którzy 10 kwietnia 2010 roku zginęli w katastrofie prezydenckiego samolotu. Macierewicz stracił w katastrofie wielu znajomych i przyjaciół, bliskich osób. Dlatego każdego 10. dnia miesiąca pamięta, by uczcić ich pamięć. Nie inaczej było teraz. Kilka dni temu przypadła kolejna miesięcznica smoleńska, o której były szef MON nie zapomniał. Jak co miesiąc postanowił napisać w Internecie kilka wzruszających słów. Wpis umieszczony na Facebooku poświęcił tragicznie zmarłej parze prezydenckiej:

- Rozpoczynając Nowy Rok 2021, patrząc z nadzieją w przyszłość, wspominamy Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Pierwszą Damę Marię Kaczyńską oraz wszystkich tych, którzy polegli nad Smoleńskiem, mając Polskę i Jej niepodległość w sercach - napisał, a  do słów dołączył zdjęcie Kaczyńskich. No i się zaczęło!

DOWIEDZ SIĘ>>>Oto, co Magdalena Adamowicz zrobiła z obrączką męża. To niezwykłe [ZDJĘCIA]

SPRAWDŹ>>>Pawłowicz jadła sałatkę w Sejmie. Po latach wyszło na jaw, co się tam faktycznie działo! Będziecie w szoku

Macierewicz jednym wpisem rozpętał burzę! Ludzie mówią "dość". Wrze jak nigdy

Pod poruszającym wpisem Antoniego Macierewicza na Facebooku wybuchła wielka burza! Internauci zaczęli komentować wpis jeden przez drugiego, nie szczędząc mocnych słów pod adresem byłego szefa MON. Zdaniem wielu osób Macierewicz powinien opisać katastrofę w innych słowach: 

- Oni zginęli, nie zaś polegli. Ufam, że ich wolą byłoby, gdyby tak było tu napisane.  

- Polegli to moi koledzy w Afganistanie i Iraku człowieku !!!! 🤬 oni zginęli w katastrofie lotniczej 

- Polegli? Polecam slownik to nie byla bitwa, lekka nadinterpretacja, nie idzmy w kierunku bohaterstwa.

CZYTAJ>>>Olejnik ma dość! Postanowiła stanowczo odpowiedzieć: "Jest to OSZUSTWO". Miarka się przebrała

Sedno Sprawy - Adam Niedzielski
Najnowsze
KOMENTARZE