Awantura! 82-letni minister zwyzywał zastępcę Błaszczaka. „Drań...” Co się dzieje?!

2021-02-01 19:18
Marcin Ociepa w Radiu PLUS
Autor: Radio Plus Marcin Ociepa w Radiu PLUS

Awantury polityczne w Polsce to żadna nowość, ale żeby aż tak?! Mocno w pięty dostało się Marcinowi Ociepie, wiceministrowi obrony narodowej. Ociepa jest członkiem Porozumienia Jarosława Gowina. Atakującym został zaś 82-letni były minister – Waldemar Kuczyński. Polityka Gowina nazwał między innymi „kłamliwym draniem”. Powód jest zaskakujący.

Po gorącym wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie przepisów aborcyjnych, w Polsce znów zawrzało. Nie wszyscy politycy Zjednoczonej Prawicy popierają zaostrzenie prawa w tej kwestii, ale to tego grona nie zalicza się Marcin Ociepa, który stoi na stanowisku, że każde życie należy chronić. W tej materii udzielił ostatnio kilku wypowiedzi. Jedna z nich rozwścieczyła Waldemara Kuczyńskiego, byłego ministra przekształceń własnościowych. Ekonomista nie zamierzał gryźć się w język. Czy jednak aby na pewno się za daleko nie zapędził? - Kolejny obłudny, kłamliwy drań, Ociepa, łgał w żywe oczy, że to nie władza, której jest częścią postawiła kobiety przed salami tortur, tylko jacyś posłowie – stwierdził Kuczyński na Twitterze. - Wymioty biorą jak się patrzy na takich ludzi. Z jakich nor wypełza takie badziewie? - dopytywał wzburzony. Odpowiedzi się jeszcze nie doczekał. Kto jednak wie, może Ociepa zechce podjąć rękawicę.

NIE PRZEGAP: Tusk prześwietlony! Nowe doniesienia. Coś okropnego. Jak tak można traktować człowieka?!

Sedno Sprawy - Krzysztof Gawkowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE