Babcia Kasia ma poważny kłopot. To koniec horroru policjantów? Państwo nie odpuści babciom? Komentarz Adama Federa [WIDEO].

2021-02-05 10:02
Babcia Kasia
Autor: Adam Feder Babcia Kasia

Katarzyna A., znana jako Babcia Kasia, to ikona protestów kobiet i postrach policjantów. Jej huraganowe ataki na funkcjonariuszy spotkały się ze zdecydowaną reakcją prokuratury, która skierowała akt oskarżenia do sądu. Babci Kasi grozi do 3 lat więzienia za znieważanie i naruszanie "nietykalności cielesnej" policjantów, poprzez kierowanie "słów wulgarnych i powszechnie uznawanych za obelżywe", miała również popchnąć funkcjonariusza, a także opluć mundur. Czy aparat państwa znalazł sposób na Babcię Kasię?

O działalności krewkiej Babci Kasi krążą legendy. Jak to możliwe, że jedna Babcia Kasia, potrafiła unieszkodliwić tęczową torbą kilku rosłych, umundurowanych mężczyzn? Czy można zamknąć w więzieniach wszystkie babcie, a nawet jeżeli tak, to co z dziadkami? Kto budzi większe przerażenie w szeregach policji: Babcia Kasia, czy wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty, który miał spowodować tak "ciężki uszczerbek na zdrowiu policjanta", że wymagał on "wielomiesięcznej rehabilitacji"? Obejrzyj materiał wideo "Będzie dobrze" Adama Federa.

Babcia Kasia ma wielki kłopot. Koniec horroru policjantów? Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE