Beata Mazurek ostra jak ŻYLETA! Taka jeszcze nigdy nie była! Biedny Jaki...

2020-09-21 19:34 Jot
Beata Mazurek
Autor: Beata Mazurek/Twitter Profile zdjęcie Beaty Mazurek na Twitterze

Kryzys w Zjednoczonej Prawicy trwa i nie wiadomo, kiedy zostanie wygaszony oraz jak się zakończy. Scenariuszy może być wiele, ale jedno jest pewne: konflikt jest ostry! Świadczyć o tym mogą mocne rozmowy między jak się zdawało osobami, które idą ramię w ramię. Beata Mazurek postawiła konkretne pytanie swojemu koledze z PE Patrykowi Jakiemu. Tak ostra europosłanka z PiS nie była chyba nigdy!

Zaognia się konflikt w Zjednoczonej Prawicy. Być może zostanie on rozwiązany, jeśli do rozmowy zasiądą razem: Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobro. Pojawiły się bowiem informacje, że do takiego spotkania może dojść WIĘCEJ O TYM - TUTAJ. Tymczasem spięcia pojawiają się też na linii nie tyle szefów, co polityków formacji. Europoseł  Patryk Jaki odniósł się do wiadomości, które się pojawiły, a chodzi o sprawy związane z rządem po rekonstrukcji: - Nieprawdziwe są informacje o naszych „żądaniach” „nowych stanowisk”. Zgodziliśmy się oddać MŚ(mimo gwarancji w umowie koalicyjnej).Wszystko było ustalone co potwierdził szef klubu PiS. MZZ nie mógł się tylko zgodzić na taką ustawę o „bezkarności”, ale idziemy dalej - napisał bojowo europoseł z Solidarnej Polski.

SPRAWDŹ: Kaczyński wejdzie do rządu?! Ujawniamy kulisy rozmów na Nowogrodzkiej!

Jego słowa nie uszły uwadze jego koleżanki z Parlamentu Europejskiego, Beacie Mazurek z PiS. Eurosposłanka zadała Jakiemu stanowcze pytanie: - Hej oddajecie MŚ ? Tak bezinteresownie? Nie wierzę. A może za coś? Więc pytam za co? @PatrykJaki - zaczepiła kolegę ostro. Wcześniej napisała zaś: - Wielu z nas uważa, że ciągłe ustępstwa wobec koalicjantów ich wzmacniają, a nas osłabiają. Lider ZP jest jeden. Czas na zdecydowane rozstrzygnięcia wobec wszystkich którzy grać zespołowo nie potrafią. Jedno jest pewne... będzie się działo!

Super Raport 21.09 (goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Zalewski - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze