Beata Szydło modli się o zwycięstwo! ZDJECIA tylko na SE.pl

2015-06-21 17:15 al|BAŁ

Kandydata PiS na premiera Beata Szydło to osoba głęboko wierząca. Po sobotniej, partyjnej konwencji wróciła do rodzinnej wsi a w niedzielę rano stawiła się w Kościele na mszy świętej. Beata Szydło razem z mężem i matką gorliwie modliła się w świątyni. Posłanka przyjęła komunię świętą i ofiarowała datek na tacę. Tylko na SE.pl prezentujemy zdjęcia Beaty Szydło która modli się dzień po tym jak oficjalnie ogłoszono, że będzie kandydatką PiS na premiera. Teraz pozostaje jej tylko wygrać wybory. A w tym przecież modlitwa na pewno nie przeszkodzi.

W sobotę Jarosław Kaczyński oficjalnie namaścił ją na kandydata PiS, na premiera. - Beata Szydło odpowiada wszystkim oczekiwaniom. Jest pracowita, uczciwa, rzetelna, jest młoda, ale dojrzała jednocześnie. Jest żoną, mimo licznych obciążeń prowadzi dom. Jest niezwykłą, a jednocześnie zwykłą polską kobietą. - komplementował Beatę Szydło prezes Jarosław Kaczyński podczas sobotniej konwencji PiS. Wśród licznych zalet wiceprezes PiS jest również cecha, nie bez znaczenia dla prawicowego elektoratu .... Kandydatka PiS na premiera to osoba głęboko wierząca, deklarująca przywiązanie do tradycyjnych chrześcijańskich wartości.

Zobacz też: Relacja z wojny na konwencje: PiS kontra PO

Wiara ma dla Szydło znaczenie również w polityce. Był czas kiedy działacze PO próbowali Beatę Szydło zwerbować w swoje szeregi, niestety dla nich bezskutecznie. Zdolna pani poseł skutecznie oparł się tej pokusie - Pan Bóg uchronił mnie przed tym błędem - mówiła wtedy Beata Szydło odnosząc się do propozycji przejścia w szeregi PO.

Potwierdza się wiec tradycyjne polskie przysłowie, że "niezbadane są wyroki boskie" Bycie wierną Jarosławowi Kaczyńskiemu może się też Szydło bardzo opłacić. Nic więc dziwnego, że polityk nie traci swojej wiary i w niedziele uczestniczy w mszy świętej w rodzinnej miejscowości. Posłanka do Kościoła poszła razem z mężem i mieszkającą po sąsiedzku matką. Szydło przyjęła komunię świętą i ofiarowała datek na tacę.

Czytaj też: Kim jest Beata Szydło