Szydło WKROCZYŁA do akcji! Wywołała OGROMNE poruszenie

2019-08-18 16:27 Paula
Beata Szydło WKROCZYŁA do akcji!
Autor: Screen/Twitter PiS

W niedzielę w Stalowej Woli odbył się Piknik Rodzinny, na którym zagościli najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Do miasta zjechał prezes Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i była premier Beata Szydło. Europosłanka skierowała do zebranych ważne słowa, które wywołały poruszenie wśród zebranych.

W Stalowej Woli spotkali się dziś z mieszkańcami premier, była premier i szef PiS. W czasie swojego wystąpienia Jarosław Kaczyński mówił nie tylko o planach na przyszłość Polski, ale i odniósł się do sprawy abp. Jędraszewskiego KLIKNIJ - SPRAWDŹ, CO POWIEDZIAŁ KACZYŃSKI. Do zebranych kilka słów skierował też premier Mateusz Morawiecki, ale i była szefowa rządu Beata Szydło. Była premier wspominała, jak to cztery lata temu przyjechała do Stalowej Woli, a później odwiedzała miasto jeszcze kilkakrotnie. Jak podkreśliła, przez czas, gdy stała na czele rządu, obserwowała jak w mieście realizowany jest program, który tworzy rząd dla Polaków. - Mogliśmy zobaczyć naocznie, jak przy mądrej polityce rządu i samorządu można wiele zrobić dal lokalnej społeczności. I nagle powiedziała coś, co poruszyły zebranych: - Dzisiaj po 4 latach jetem tutaj, by ponownie poprosić państwa o zaufanie, byśmy razem poszli do wyborów, poszli razem do zwycięstwa. (...) Mamy stalową wolę i determinację. Bez was nie zrobimy niczego. Jesteście nam bardzo, bardzo potrzebni - zwróciła się do mieszkańców i wywołała poruszenie. Jej słowa zostały nagrodzone gromkimi brawami. 

Była premier nie mogła przy okazji nie wspomnieć o poprzednikach. Wbiła szpilę rządowi PO-PSL: - Ci politycy, którzy w kampanii wyborczej mówią jedno, a potem robią drugie, a przecież mamy takie doświadczenia, przypomnijcie sobie jakie mówiła PO, nie podniesiemy wieku emerytalnego, a potem jeden z pierwszych planów, który został zrealizowany, to było właśnie podniesienie wieku emerytalnego. My mówiliśmy: wrócimy do poprzedniego wieku emerytalnego i dotrzymaliśmy słowa wielokrotnie - podkreśliła, a jej wypowiedź została nagrodzona brawami. 

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Kolizja z udziałem byłej premier Beaty Szydło w Krakowie! Co się stało?

Najnowsze