Beata Tadla ZWOLNIONA! Hanna Lis komentuje: Pisowski walec przejechał Tadlę

2016-01-14 12:46 Paula
Beata Tadla
Autor: Niemiec

Beata Tadla już nie pracuje w Telewizji Polskiej! Tak jak przewidywano została zwolniona. Dziennikarka dostała w czwartek rano wymówienie. Wręczył jej je szef Telewizyjnej Agencji informacyjnej. To kolejna osoba, która w ciągu ostatnich dni pożegnała się z TVP.

O zwolnieniu dziennikarki powiadomiła gazeta.pl. Beata Tadla została rano wezwana na rozmowę do szefa TAI. To on wręczył jej wypowiedzenie. Według zapisów w grafiku, Tadla miała dziś poprowadzić wieczorne wydanie "Wiadomości", bo wcześniej była na kilkudniowym urlopie. Dziennikarka ostatni raz prowadziła serwis 2 stycznia, od tamtej pory widzowie już jej nie zobaczyli na antenie. O tym, że dziennikarka może zostać zwolniona, donoszono już od pewnego czasu. Tadla pracowała w TVP od 2012 roku, trafiła tam po odejściu z TVN. Prowadziła też serwisy w TVN24. Dziennikarka jest kolejną osobą, która została zwolniona z Telewizji Polskiej. Z czterech osób, które ostatnio były twarzami "Wiadomości" pozostał tylko Krzysztof Ziemiec. Piotr Kraśko, szef redakcji, odszedł sam, zaś Diana Rudnik została odsunięta od prowadzenia programu.

Zobacz: Zmiany w TVP. Kto ODSZEDŁ, a kogo ZWOLNILI? LISTA nazwisk

Kochani!To nie jest zły dzień! To jeden z najwspanialszych, jakie przeżywam. Telefon i skrzynka dają mi znać co sekundę...Posted by Beata Edyta Tadla on 14 stycznia 2016
Najnowsze