Błaszczak odwiedził Kaczyńskiego w szpitalu przed wyjazdem do Rydzyka [ZDJĘCIA]

2019-12-07 15:59 PJ
Mariusz Błaszczak z wizytą u Jarosława Kaczyńskiego
Autor: paps

Od kilku dni Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu, ma to związek z zabiegiem jaki musiał przejść, bo dokuczało mu kolano. Ale w szpitalu nie jest sam, bo wciąż odwiedzają go politycy. W sobotę do prezes Prawa i Sprawiedliwości przyjechał Mariusz Błaszczak. Później pojechał do Torunia, by wziąć udział w 28. urodzinach Radia Maryja, na których odczytał list od Kaczyńskiego.

Prezes Jarosław Kaczyński przebywa aktualnie w szpitalu, gdzie kilka dni temu przeszedł zabieg kolana. Wiadomo, że po każdej operacji należy spędzić w szpitalu pewien czas. Jednak Jarosław Kaczyński w szpitalu się nie nudzi, bo niemal każdego dnia odwiedzają go czołowi politycy. Był u niego już premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Jacek Sasin, a w sobotę rano w szpitalu z wizytą pojawił się minister Mariusz Błaszczak. Szef Ministerstwa Obrony Narodowej przyjechał do prezesa PiS Kaczyńskiego w południe, bo o 12.30 pojawił się przed szpitalem. Spędził u Kaczyńskiego około godzinę. Nie miał ze sobą ani teczki z dokumentami, ani czekoladek czy owoców, czyli tego co zwykle nosi się pacjentom do szpitala, a w ręku miał tylko tablet. Jednak być może w czasie wizyty dostał ostatnie wskazówki do tego, jak ma odczytać list od Kaczyńskiego do Rydzyka.

Warto wspomnieć, że po wyjściu ze szpitala prezesa Prawa i Sprawiedliwości czeka żmudna rehabilitacja, będzie się poruszał z nogą w specjalnej szynie i o dwóch kulach, a to z pewnością nie będzie komfortowa sytuacja. Jednak wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze. Zobaczcie zdjęcia z wizyty Błaszczaka u Kaczyńskiego.