Bortniczuk i Mejza przyłapani! Tak razem spędzają czas po pracy

2021-11-06 6:22
Ludzie Prezesa ciągle w grze
Autor: CZESIEK POWAGA / SUPER EXPRESS Ludzie Prezesa ciągle w grze

Kamil Bortniczuk i Łukasz Mejza nie tylko w pracy zajmują się sportem – jak się okazuje, prywatnie również są jego wielkimi fanami. Udało nam się przyłapać ministrów na wspólnej zabawie. Jak się okazuje, nie leniuchują, tylko odpoczywają w aktywny sposób, nawet gdy za oknem jest ciemno i zimno!

Kamil Bortniczuk i Łukasz Mejza spotkali się na warszawskim Orliku. Przebrani w odpowiednie stroje chcieli rozegrać mecz piłki nożnej. Oczywiście, najpierw zaczęli od rozgrzewki – skłony i ćwiczenia rozciągające zminimalizowały ryzyko kontuzji. Potem zaczęła się emocjonująca rozgrywka! Politycy dawali z siebie wszystko i zawzięcie walczyli o zwycięstwo, nie zabrakło nawet koleżeńskich przepychanek. Wszystkim jednak dopisywał humor, a Kamil Bortniczuk i Łukasz Mejza nie zrazili się nawet ponurą, późnojesienną aurą. Mimo mroku i niskich temperatur, woleli wyszaleć się na boisku ganiając za piłką niż siedzieć w domu pod kocykiem. Muszą naprawdę kochać sport! Dają też świetny przykład wszystkim, którzy uważają, ze aktywność fizyczna najlepsza jest wiosną lub latem – wcale nie! Każda pora roku jest dobra, jeśli ma się w sobie wystarczająco dużo zapału i chęci. Wtedy o każdej porze roku można świetnie bawić i przy okazji zadbać o kondycję. Ministrowie pokazali, że sami są w wyśmienitej formie. Do samego końca meczu śmigali po boisku bez niemal śladu zmęczenia na twarzach!

Sprawdź: Wyciekły SMS-y Rydzyka do Morawieckiego?! Pisał w "pilnej sprawie"

Sonda
Uprawiasz regularnie sport?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE