Bosak zaatakował społeczność LGBT. "Osoby afiszujące się swoim homoseksualnym stylem życia nie powinny być nauczycielami". Zaszkodzi mu?

2020-06-25 19:31 SAN
Bosak Krzysztof
Autor: East News

Krzysztof Bosak ubiegający się o fotel prezydenta Polski nie zwalnia tempa. Młody polityk związany z Konfederacją w pocie czoła aktywizuje się w ostatnie dni kampanii. Tym razem gościł w RMF FM. W wieczornym paśmie wspomnianego radia poruszył najważniejsze tematy ostatnich dni, ale także odniósł się do kilku innych kwestii.

Krzysztof Bosak jest politykiem, który ma twarde, chrześcijańskie i narodowe poglądy. W rozmowie z dziennikarzem RFM padło pytanie dotyczące stosunku polityka do nauczycieli LGBT. Odpowiedź Bosaka była konkretna. - Osoby afiszujące się ze swoim homoseksualnym stylem życia nie powinien mieć prawa do bycia nauczycielem - powiedział. 

Bosak odniósł się także do informacji, które przed kilkoma dniami obiegła internet. Chodziło o immunitet dla żołnierzy wojska amerykańskich stacjonujących w Polsce. - Żołnierze amerykańscy stacjonujący w Polsce nie powinni mieć immunitetu - stwierdził. 

Polityk zaaprobował w rozmowie karę śmierci twierdząc, że po "naprawieniu sądownictwa" trzeba ją przywrócić.

Bosak zauważył, że kobiety "coraz częściej" go popierają.

Aspirujący na funkcje prezydenta wyjawił także, że chce pokonać Szymona Hołownię i Rafała Trzaskowskiego, bo "tylko oni stanowią przeszkodę przed drugą turą". 

Nie obyło się bez tematu dotyczącego Kościoła. - Ostatnich kilku papieży przemilczało naukę Kościoła ws kary śmierci, bo próbowało schrystianizować prawa człowieka - oznajmił. 

Najnowsze