Brat Magdy Gessler BEZ CENZURY o swojej siostrze: "Stała się własnością..." [WIDEO]

2020-03-07 11:47 Piotr Lekszycki, Kamil Szewczyk
Piotr Ikonowicz i Magda Gessler
Autor: SUPER EXPRESS (2) Piotr Ikonowicz i Magda Gessler

Magda Gessler i Piotr Ikonowicz to chyba najciekawsze rodzeństwo w naszym polityczno-celebryckim świecie. Ona - wielka gwiazda telewizji i słynna restauratorka, on - polityk, były kandydat na prezydenta RP, a przede wszystkim działacz społeczny zaciekle walczący o poprawę losu tych, którym w życiu się nie powiodło. Jakie naprawdę są relacje Magdy Gessler i Piotra Ikonowicza? Społecznik szczerze powiedział o tym w programie "Politycy od kuchni" Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka.

Ikonowicz żyje w zupełnie innym świecie niż jego zarabiająca gigantyczne pieniądze siostra. Były kandydat na prezydenta RP na co dzień na do czynienia z wielką biedą i ludzkimi dramatami. Ikonowicz dzielnie stara się pomagać wszystkim potrzebującym. A jakie są jego stosunki z Magdą Gessler? Zobacz program "Politycy od kuchni" z Piotrem Ikonowiczem.

Politycy od Kuchni Piotr Ikonowicz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Opowieści o tym, że między słynnym rodzeństwem jest jakiś konflikt, można włożyć między bajki. Ikonowicz jednak potrafi wbić w Magdę Gessler szpileczkę. Dziennikarze "Super Expressu" spytali działacza społecznego o to, czy siostra była u niego w domu. Ten odparł, że jeszcze nie udało jej się tam dotrzeć. - Magda Gessler jest gwiazdą światową i jest chyba ciągle na orbicie - ironizował Ikonowicz. - My jej nie widujemy inaczej niż w telewizorze. No może czasami w święta - dodał. Były kandydat na prezydenta RP podkreślił jednak, że rozmawia z siostrą przez telefon, a ich kontakty są "serdeczne", choć rzadkie. - Mam wrażenie, że moja siostra stała się własnością korporacji telewizyjnej i nie bardzo ma życie prywatne - skwitował Piotr Ikonowicz.

ZOBACZ TAKŻE: TEGO Niesiołowski NIE POZWALA robić żonie. Obowiązują jasne zasady [WIDEO]

Najnowsze