Komorowski MOCNO o Dudzie: Trudno to wybaczyć, odpuścić zupełnie [Express Biedrzyckiej]

2019-10-04 11:35
Prezydent Bronisław Komorowski gościem Expressu Biedrzyckiej
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Prezydent Bronisław Komorowski gościem Expressu Biedrzyckiej

Kolejnym gościem "Expressu Biedrzyckiej" był Bronisław Komorowski. Wśród tematów poruszonych w rozmowie z Kamilą Biedrzycką prezydent pojawiła się kwestia kampanii wyborczej i zbliżających się wyborów parlamentarnych. Komorowski powiedział też kilka bardzo mocny słów o swoim następcy, prezydencie Andrzeju Dudzie. Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka "Expressu Biedrzyckiej".

W piątek gościem Kamili Biedrzyckiej był Bronisław Komorowski. W rozmowie pojawił się oczywiście temat kampanii wyborczej i wyborów. Zdaniem gościa programu, PiS już od czterech lat prowadzi swoją kampanię: - PiS od 4 lat nie prowadzi polityki społecznej ani gospodarczej, tylko politykę wyborczą. Ale nie tylko sprawa wyborów parlamentarnych była obecna w czasie rozmowy... Były prezydent w programie "Expres Biedrzyckiej" w bardzo mocnych słowach skomentował Andrzeja Dudę. Komorowski nawiązał do swoich relacji z byłymi prezydentami: Lechem Wałęsą i Aleksandrem Kwaśniewskim: - Aby być wiarygodnym w różnych działaniach, pomimo różnic,bo Wałęsa ma inne poglądy, Kwaśniewski inne, to we wspólnym działaniu jest przekonanie, że szanujemy demokrację. A fundamentem demokracji jest konstytucja. I dodał  wprost: - Jest problem z panem Andrzejem Dudą. W moim przekonaniu niestety ma istotny udział w łamaniu konstytucji polskiej. Trudno to wybaczyć, odpuścić zupełnie - podkreślił.

Gość "Expressu Biedrzyckiej" stwierdził także, że "PiS doprowadził do perfekcji umiejętność kłamania w żywe oczy, jak coś jest białe to mówi, że czarne, a jak jest czarne to mówi, że białe". Co jeszcze powiedział Kamili Biedrzyckiej jej gość? Obejrzyjcie całą rozmowę z byłym prezydentem Bronisławem Komorowskim. 

Express Biedrzyckiej - Komorowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE