Bronisław Komorowski wreszcie robi to, co lubi! [ZDJĘCIA]

2016-04-18 4:00

Spacery po lesie, rąbanie drewna i sadzenie krzewów na działce w Budzie Ruskiej - nadeszła wiosna i Bronisław Komorowski (64 l.) wreszcie ma czas na oddawanie się swoim największym przyjemnościom!

Mamy wiosnę, więc były prezydent postanowił wyjechać z Warszawy, by zatopić się w leśnej głuszy suwalskich lasów, a konkretnie w Budzie Ruskiej, gdzie ma swoją letnią posiadłość. Korzystając z dobrej pogody, w weekend Bronisław Komorowski wraz z żoną Anną (63 l.) postanowili zrobić na swoich włościach wiosenne porządki! Były prezydent porządkował ogród, sadził drzewka i krzewy oraz rąbał drewno, jak przystoi prawdziwemu mężczyźnie. Wreszcie mógł też odwiesić do szafy garnitur, a włożyć luźne spodnie i bluzę. Kiedy Komorowski robił wiosenne porządki, jego żona bynajmniej nie próżnowała. Także starała się wspomóc męża w pracy i postanowiła pograbić trawę. Wyczerpujące zajęcia tak dały w kość byłej prezydenckiej parze, że na koniec oboje usiedli w leśnej ciszy i zatopieni w śpiewie ptaków mogli poczytać, sprawdzić pocztę w telefonie i podziwiać uroki suwalskich krajobrazów.

Sprawdź: SZOK! Agata Duda dostanie 1650 zł emerytury

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE