Była nauczycielka Kingi Dudy wygadała się. Oto prawda

2021-08-09 16:04
Kinga Duda
Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS

Kinga Duda obecnie jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, pracuje też w jednej z warszawskich kancelarii prawnych. Jej ścieżka kariery jest naprawdę godna pozazdroszczenia! Czy kiedy Kinga Duda była jeszcze uczennicą liceum, czy gimnazjum w Krakowie, ktoś mógł przypuszczać, że tak potoczą się jej losy. Tymczasem o tym, jaka była w szkole Kinga, wygadała się jej nauczycielka.

Kinga Duda zrobiła taką karierę, że tylko pozazdrościć. Mimo młodego wieku, córka Agaty i Andrzeja Dudów może się pochwalić bogatym i ciekawym doświadczeniem zawodowym. Obecnie 26-latka pracuje w stołecznej kancelarii. Wcześniej zaś miała staż w Londynie. Kinga zanim szturmem podbiła świat prawniczy, mieszkała w Krakowie. Tam jako nastolatka uczęszczała do Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza, które słynęło z wysokiego poziomu nauczania. Jaką uczennicą była Duda? Jakiś czas temu w rozmowie z portalem Na Temat ujawniła to dyrektor placówki Gabriela Olszowska. Nauczycielka wyjawiła prawdę o córce prezydenta. - Mam przyjemność znać panią Agatę Dudę i prezydenta jako rodziców, bo Kinga chodziła do naszego gimnazjum. Była znakomitą uczennicą, świetna dziewczyna – stwierdziła. - Była bardzo lubiana i myślę, że źle jej w naszym gimnazjum nie było. A jej rodzice to bardzo sympatyczni ludzie – ujawniła.

Kinga Duda przyłapana w Warszawie. Samodzielne życie pod specjalnym nadzorem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE