Była oficer wywiadu siedziała na kolacji obok Putina. Zwróciła uwagę na jego woń. Szokujące, czym było od niego czuć!

2022-05-18 17:24
Władimir Putin
Autor: AP

Była oficer wywiadu amerykańskiego Fiona Hill, która w swojej karierze była też doradczynią Donalda Trumpa do spraw Rosji, opowiedziała o jednym ze swoich spotkań z Władimirem Putinem. Kobieta w najnowszym dokumencie wyznała, co zapamiętała z kolacji, w czasie której siedziała tuż obok rosyjskiego prezydenta. - To zabrzmi naprawdę dziwnie - wyznała, gdy miała wspomnieć ową kolację.

Wojna na Ukrainie trwa już ponad 80 dni. Sytuacja w wielu miejscach kraju jest bardzo ciężka. Jednak Ukraińcy dzielnie się bronią chcą odeprzeć ataki bezwzględnego wroga. Oczy całego świata są od długich tygodni zwrócone na Ukrainę, ale też na Rosję i jej prezydenta Władimira Putina. Wszelkie doniesienia i informacje o Putinie są analizowane i powtarzane. Szczególnie te dotyczące jego stanu zdrowia. Od dłuższego czasu pojawiają się wieści dotyczące tego, że Putin może być chory, a nawet przechodził niedawno zabiegi medyczne. Faktem jest jednak, że ludzie bardzo interesują się Putinem. Właśnie niedawno w specjalne audycji BBC wystąpiła Fiona Hill, która była swego czasu  była oficerem wywiadu dla rządu amerykańskiego w latach 2006-2009. Kobieta opowiedziała o pewnej kolacji, w czasie której siedziała tuż obok Putina.

CZYTAJ: Władimir Putin - choroba. Prezydent Rosji cierpi na Parkinsona?

Siedziała bardzo blisko niego, dosłownie mogła go dotknąć,  widziała niemal każdą żyłę pulsującą na jego skroni. Co zapamiętała z tamtej kolacji? Mianowicie, że Putin nic nie zjadł i nic nie wypił przez całe spotkanie! Kobieta zapamiętała coś jeszcze: -  To zabrzmi naprawdę dziwnie, ale pachniał świeżym praniem. Nie wodą kolońską, tylko niemal tak, jakby dopiero co wyszedł z jakiejś specjalnej kąpieli przygotowawczej - wspomniała w czasie programu BBC. 

NIŻEJ ZDJĘCIA PRZEDSTAWIAJĄCE WŁADIMIRA PUTINA Z POLITYKAMI: 

Michał Kołodziejczak: Putin chce wywołać głód
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE