SZOK! Wałęsa w KLUCZOWEJ SPRAWIE posłuchał rządu PiS! WIELKI PRZEŁOM

2020-11-04 5:37
Wałęsa posłuchał się PiS
Autor: WOJTEK ŁASKI/ SUPER EXPRESS Wałęsa posłuchał się PiS

Zwykle buntuje się przeciwko rządom PiS, ale tym razem zrobił wyjątek! Okazuje się, że Lech Wałęsa (77 l.) posłuchał apelu premiera Mateusza Morawieckiego (52 l.) i pracuje z domu!

- Nie można się poddawać, trzeba walczyć! Ja na przykład nie zwracam uwagi na koronawirusa, pracuję i koniec. Nie wzmacniam żadnej odporności, bo po co? W tym wieku? Mam 77 lat... Trzeba na coś umrzeć, ale wolałbym umrzeć na placu boju, a nie na koronawirusa – tak mówił nam Lech Wałęsa na początku pandemii. Teraz najwyraźniej zmienił zdanie. Były prezydent najpewniej przestraszył się koronawirusa i pracuje z domu! - Lech Wałęsa pracuje zdalnie od kilku dni. Były zalecenia, żeby osoby starsze starały się nie wychodzić z domu i prezydent się do nich stosuje – powiedziała nam osoba z biura Instytutu Lecha Wałęsy. Czyżby jeden z naczelnych krytyków obecnej władzy wziął sobie do serca słowa premiera sprzed kilku dni?! - Tam gdzie możecie zostawić pracowników na pracy zdalnej, zostawcie ich na pracy zdalnej, musimy zerwać ten łańcuch zakażeń – mówił niedawno Mateusz Morawiecki.

ZOBACZ TAKŻE: Rewolucja w wyglądzie Wałęsy! SZOK! Co za metamorfoza [ZOBACZ FILMIK I ZDJĘCIA!]

Super Raport 03.11 (Goście: Grzegorz Schetyna - były szef PO, Hanna Gill-Piątek - Polska 2050 oraz dr Tomasz Karauda - lekarz oddziału chorób płuc)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE