Cała prawda o wychowaniu Andrzeja Dudy. Tego nikt jeszcze nie mówił [POLITYCY OD KUCHNI]

2020-01-25 3:45 LIKP, KS
Andrzej Duda
Autor: AP, archiwum prywatne Andrzej Duda

O tym się raczej nie mówi. Jak wiadomo wychowywanie dzieci to sprawa prywatna i nie każdy chce dzielić się swoimi doświadczeniami na ten temat. Jak wyglądało wychowanie Andrzeja Dudy? Czy rodzice poświęcali mu wystarczająco dużo uwagi? Po latach prawdę na ten temat zdecydował się ujawnić ojciec najważniejszej osoby w państwie prof. Jan Duda. Zrobił to w szczerej rozmowie z Piotrem Lekszyckim i Kamilem Szewczykiem w programie "Politycy od kuchni".

Tego nikt jeszcze nie mówił. Jan Duda w całkowicie zaskakujący sposób opowiedział o wychowywaniu przyszłego prezydenta RP - Wychowywanie dziecka to była moja pasja, hobby - zdradził ojciec Andrzeja Dudy. - Nie miałem innego hobby, niż bycie razem z dziećmi - zaznaczył. Zobacz całą rozmowę z Janem Dudą w programie "Politycy od kuchni".

- Z synem spędzałem bardzo dużo czasu. Z córkami już mniej, bo miałem więcej zajęć - mówił Jan Duda. - Cały czas byłem z dzieckiem. Wtedy, gdy żona się nie zajmowała Andrzejem, to ja się zajmowałem - dodał. Ojciec prezydenta podkreślił, ze mały Andrzej był dzieckiem "normalnym, bardzo interesującym się światem", "dużo czytającym" i "chłonącym idee". Zdaniem Jana Dudy na jego syna dobrze wpłynęło też harcerstwo. - Harcerstwo i ministrantura to są dwa skrzydła, które na młodego chłopca mają - według mnie - bardzo pozytywny wpływ - stwierdził Jan Duda. 

CZYTAJ TAKŻE: Wiceminister od 500 plus nie sprzątał mieszkania 19 lat! Tak mieszka Stanisław Szwed [POLITYCY OD KUCHNI]

Najnowsze