Córka Marty Kaczyńskiej załamana. Paskudna choroba w tle. Potrzebne były zdecydowane kroki

2020-12-04 12:32 AAC
Marta Kaczyńska
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Marta Kaczyńska

A to się dopiero porobiło! Stresujące chwile przechodzili właśnie bliscy Marty Kaczyńskiej. Powód? Niestety paskudna choroba, a dokładniej infekcja. Z tego powodu trzeba było podjąć radykalną decyzję, tak by regeneracja przebiegła pomyślnie. Na szczęście wygląda na to, że najgorsze już minęło. U Marty Kaczyńskiej mogą odetchnąć z ulgą. Co sądzicie na ten temat? Zachęcamy do zostawienia komentarza pod tekstem.

O całej sprawie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała młodsza córka Marty Kaczyńskiej – Martynka. Okazało się, że jej koń – Kamelot cierpiał na schorzenie zwane grudą. To zmiana skórna, pojawiająca się w okolicach pęcin u koni. Koń córki bratanicy prezesa PiS to 16-letni wałach, więc z racji wieku może być podatny na różne choroby. Dla dobra konia, rodzina była zmuszona podjąć odpowiednie kroki i przerwać jego treningi. Tak, aby miał czas na rehabilitację. Jak twierdzi Martynka, „gruda go bolała”. Z pewnością jednak pociecha prawniczki na swoim Kamelocie podbije jeszcze niejeden konkurs jeździecki. A już za kilka miesięcy ma dostać zupełnie nowego konia!

ZOBACZ TEŻ: Przełomowa decyzja Kaczyńskiej. Chodzi o jej małżeństwo. Co na to jej córki?

Express Biedrzyckiej - Jan Krzysztof Ardanowski: Powiedziałem prezesowi prosto w oczy, że „piątka” to chory pomysł
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze